Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Шведський клуб GODSENT повідомив про розпуск свого складу з CS2. В прес-релізі йдеться про невиправдані амбіції стати найкращими, які команда не відкидає й надалі.

Причиною розпуску команди стала відмова головного партнера клубу від спонсорської угоди через провал на відбіркових до Мейджора в Копенгагені. 

Клуб намагався швидко знайти нового партнера, але так і не зміг, тому виникли фінансові труднощі. Наразі клуб призупиняє роботу і планує повернутися трохи пізніше зі шведським складом. В повідомленні йдеться про те, що GODSENT орієнтовані виключно на місцевих гравців і аудиторію. 

 

Материалы по теме

Капітан шведського Мальме став співвласником шведського клубу Godsent

0

Ще одна зірка футболу стала співвласником кіберспортивного клубу. Цього разу по стопах Мессі пішов відомий шведський футболіст, капітан клубу Мальме Понтус Янссон, який став співвласником шведського клубу Godsent.

GODSENT зібрали новий повністю шведський склад з CS:GO

0

Команда GODSENT оголосила новий склад з CS:GO, через пів року після розпуску попередньої п’ятірки клуб повертається до свого коріння, зібравши повністю шведську команду.

GODSENT анонсировала новый академический состав. Самому молодому игроку 14 лет

0

Организация GODSENT анонсировала новый молодежный состав по CS:GO. Все участники ростера Young GODS будут представлять только бразильские игроки. Об этом клуб сообщил в Twitter.