Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ще одна зірка футболу стала співвласником кіберспортивного клубу. Цього разу по стопах Мессі пішов відомий шведський футболіст, капітан клубу Мальме Понтус Янссон, який став співвласником шведського клубу Godsent.

Офіційний сайт клубу повідомив, що Понтус давно є прихильником CS і значно підсилить клуб.

Понтус є великим фанатом Counter-Strike і знайомий фанатам у Швеції, бо раніше він вже брав участь у сцені, керуючи власною командою. Понтус принесе величезну користь організації…

Прихід Pontus до нашої організації є чудовою новиною для шведського Counter-strike, який нещодавно пережив значне відродження в країні, бо багато організацій створюють повністю шведські склади. Godsent віддані меті повернути шведську Counter-Strike на вершину світу… З Понтусом у наших лавах ми сильніші, ніж будь-коли.

Материалы по теме

GODSENT розпустили склад з CS2 після провалу на відбіркових до Мейджора

0

Шведський клуб GODSENT повідомив про розпуск свого складу з CS2. В прес-релізі йдеться про невиправдані амбіції стати найкращими, які команда не відкидає й надалі.

GODSENT зібрали новий повністю шведський склад з CS:GO

0

Команда GODSENT оголосила новий склад з CS:GO, через пів року після розпуску попередньої п’ятірки клуб повертається до свого коріння, зібравши повністю шведську команду.

GODSENT анонсировала новый академический состав. Самому молодому игроку 14 лет

0

Организация GODSENT анонсировала новый молодежный состав по CS:GO. Все участники ростера Young GODS будут представлять только бразильские игроки. Об этом клуб сообщил в Twitter.