Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Шведский профессиональный игрок в CS:GO Майкил Golden Селим покинул Fnatic и стал свободным агентом. Об этом игрок написал в своем Twitter.

Сегодня я свободный агент.
Мое время в качестве тренера закончилось, это был для меня большой опыт знаний и лидерства вне игры.
Я готов вернуться к роли IGL, этот перерыв в соревнованиях был нужен мне, чтобы переосмыслить некоторые аспекты моего игрового процесса.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Бразильский снайпер HEN1 становится свободным агентом

Профессиональный комментатор Арсений ceh9 Триноженко написал в своем telegram о хороших перспективах в роли тренера, для Golden:

Может ему было бы неплохо стать новым тренером NiP? Опыт с Fnatic Rising есть

Селим выступал за состав британского клуба с сентября 2019 года. Вместе с ним команда выиграла ESL Pro League Season 11, а также заняла третье место на Flashpoint Season 2. С июля 2021-го швед находился в запасе — его место в команде занял англичанин Алекс ALEX МакМикин.

Материалы по теме

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

Колись легендарні fnatic програли туркам і не попадуть на Мейджор

0

Колись легендарні fnatic, які тричі вигравали Мейджор, цього разу втрачають шанси потрапити на головний турнір року. У матчі на виліт команда програла туркам з Eternal Fire та вилетіла з RMR.

FNATIC програли ENCE на EPL 15 та вилетіли з турніру. Результати гри та статистика

0

Play-off ESL PRO League 15 стартував з матчу FNATIC проти ENCE. ENCE фактично знищили суперника і пройшли до чвертьфіналу турніру, де зустрінуться з іспанцями з Movistar Riders. Фнатіки вибувають з турніру. На першій карті Overpass перемогу святкували ENCE Друга карта NUKE також відходить на користь ENCE Загальна статистика матчу Пряма трансляція Українською Пряма трансляція Російською

Росіянин з fnatic по Valorant підтримав Путіна та закликав українців здаватися

0

Олексій yXo Малецький виклав у твіттері листування російського гравця команди fnatic з Valorant. В цьому листуванні Андрій braveAF Горчаков каже, що українці мають якомога скоріше здатися Путіну, а Україна, Білорусь і Росія мають бути єдиним цілим.