Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Трохи цікавого перед фіналом головної події квітня у CS:GO. Фіналісти змагання команди FAZE та ENCE жодного разу не вигравали ESL PRO League.

Найкращий результат ENCE показала у 14-му сезоні, програвши у чвертьфіналі Natus Vincere та посівши лише 5-8 місце.

FAZE один раз виходили до фіналу найпрестижнішої ліги світу з CS:GO. Це було у далекому 2017 році у шостому сезоні EPL. Тоді FAZE програли легендарному бразильському складу SK Gaming, та посіли друге місце.

Фактично, переможець фіналу EPL 15 впише себе в історію, вперше здобувши для свого тегу надзвичайно престижний трофей. 

Цікаво, що у минулому сезоні перемогу в EPL святкувала українська команда NAVI, а загалом тільки дві команди, а саме Astralis та Fnatic вигравали EPL по два рази. Fnatic це робили у далекому 2015 році, а Astralis у часи свого розквіту у 2018 році. 

В різні роки переможцями ліги ставали: Heroic (2021), NAVI (2021), MOUZ (2019), Liquid (2019), SK Gaming (2017), G2 (2017), Cloud9 (2016) та Luminosity Gaming (2016) але не одна з цих команд не спромоглася виграти EPL більше ніж один раз.

Безумовним фаворитом Гранд Фіналу EPL 15 вважається FAZE. На цей час команда посідає другу сходинку світового рейтингу, в той час, як ENCE знаходяться лише на 10-му місці. За перемогу команди Керрігана говорить і свіжий титул чемпіонів IEM Katiwice 2022, в останній час підопічні Роббана виглядають дуже впевнено. 

Водночас ENCE здивували багатьох. Так, в них була набагато легша сітка, але вони вперше пройшли так далеко на EPL та сильно мотивовані. 

У будь-якому випадку нас чекає запеклий матч між двома сильними європейськими колективами, а в понеділок з’явиться оновлений світовий рейтинг в якому вперше за багато місяців NAVI, на жаль, втратять позицію лідера, а FAZE приміряють на себе корону. 

Склад команд

Статистика на картах


Пряма трансляція Українською


Пряма трансляція Російською


Пряма трансляція Англійською

Материалы по теме

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського складу клубу ENCE

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського клубу ENCE. Український гравець, який кілька місяців тому несподівано пішов з Monte, нарешті знайшов нову команду і зможе продовжити грати на найвищому рівні.

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

MOUZ і FaZe зіграють у фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe і MOUZ вийшли в фінал IEM Chengdu 2024. Вже в неділю команди поборються за трофей, а переможці турніру виграють 100 тисяч доларів з 250 тисячного призового фонду.