Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Не вщухають наслідки скандалу навколо дискримінації у Blizzard. Так стало відомо, що адвокат штату Каліфорнія подав у відставку і звинуватив губернатора штату Гевіна Ньюсома у втручанні в позов про дискримінацію проти ігрового видавця Activision Blizzard.

У липні 2021 року Департамент справедливої зайнятості та житла Каліфорнії (DFEH) подав позов проти Activision Blizzard, стверджуючи, що компанія сприяє «поширеній культурі панібратства», коли, як стверджується, жінки зазнавали сексуальних домагань і отримували нижчу платню.

Відтоді Activision Blizzard уклала угоду в розмірі 18 мільйонів доларів – першу з багатьох майбутніх угод – оскільки розробник ігор пообіцяв створити фонд для підтримки жертв сексуальних домагань у рамках угоди.

Новий звіт Bloomberg розкрив ключові деталі звинувачень, висунутих проти губернатора Ньюсома.

У звіті йдеться, що головний юрисконсульт Джанетт Віппер була раптово звільнена Ньюсомом у березні 2022 року, що призвело до того, що Мелані Проктор, помічник головного юрисконсульта DFEH Каліфорнії, пішла у відставку на знак протесту.

Перед виходом Проктор надіслала співробітникам електронного листа, про те, що губернатор Ньюсом «почав втручатися» у справу Activision Blizzard.

Вона також сказала: «Офіс губернатора неодноразово вимагав попереднього повідомлення про стратегію судового розгляду та про подальші кроки у судовому процесі. Оскільки ми продовжували вигравати в державному суді, це втручання посилювалося, імітуючи інтереси адвоката Activision».

Віпер стверджує, що вона «спробувала захистити» бюро, але її звільнили з посади. 

Материалы по теме

Blizzard показали трейлер нового танка Junker Queen, який з’явиться у новому потенційному хіті студії Overwatch 2

Blizzard опублікувала новий трейлер, який демонструє здібності майбутнього героя Overwatch 2 Junker Queen в дії.

Overwatch 2 — повна інформація про нову гру, яка вийде 4 жовтня. Запис на бета-тестування

Стало відомо більше інформації про Overwatch 2. Не дивлячись на те, що перша частина командного шутеру від Blizzard не надто популярна в Україні, гра є досить помітною у світі кіберспорту завдяки потужній американській лізі, слоти в яку продаються за десятки мільйонів доларів.

Diablo 4 вийде у 2023 році на ПК та Xbox та матиме PvP мод. Дивіться свіжий ролик з геймплеєм гри у якості 4К

У мережі з’явилися два крутих трейлери Diablo 4, один з яких показує багато моментів вражаючого геймплею гри. Візуально гра виглядає майже готовою, а в кінці трейлера нам називають дату виходу гри — це 2023 рік. Поки відомо, що гра точно вийде на ПК та на Xbox. Чи вийре Діабло на PS5 залишається загадкою.

Diablo Immortal б’є чергові рекорди інсталяцій та антирекорди рейтингу на Metacritic

Через бажання Blizzard заробити якомога більше, фанати почали справжню війну проти Diablo Immortal на рейтинговому порталі ігор Metacritic.