Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Не вщухають наслідки скандалу навколо дискримінації у Blizzard. Так стало відомо, що адвокат штату Каліфорнія подав у відставку і звинуватив губернатора штату Гевіна Ньюсома у втручанні в позов про дискримінацію проти ігрового видавця Activision Blizzard.

У липні 2021 року Департамент справедливої зайнятості та житла Каліфорнії (DFEH) подав позов проти Activision Blizzard, стверджуючи, що компанія сприяє «поширеній культурі панібратства», коли, як стверджується, жінки зазнавали сексуальних домагань і отримували нижчу платню.

Відтоді Activision Blizzard уклала угоду в розмірі 18 мільйонів доларів – першу з багатьох майбутніх угод – оскільки розробник ігор пообіцяв створити фонд для підтримки жертв сексуальних домагань у рамках угоди.

Новий звіт Bloomberg розкрив ключові деталі звинувачень, висунутих проти губернатора Ньюсома.

У звіті йдеться, що головний юрисконсульт Джанетт Віппер була раптово звільнена Ньюсомом у березні 2022 року, що призвело до того, що Мелані Проктор, помічник головного юрисконсульта DFEH Каліфорнії, пішла у відставку на знак протесту.

Перед виходом Проктор надіслала співробітникам електронного листа, про те, що губернатор Ньюсом «почав втручатися» у справу Activision Blizzard.

Вона також сказала: «Офіс губернатора неодноразово вимагав попереднього повідомлення про стратегію судового розгляду та про подальші кроки у судовому процесі. Оскільки ми продовжували вигравати в державному суді, це втручання посилювалося, імітуючи інтереси адвоката Activision».

Віпер стверджує, що вона «спробувала захистити» бюро, але її звільнили з посади. 

Материалы по теме

Blizzard спільно з дизайнером Han Kjøbenhavn презентували колекцію «Chthonic Penumbra», присвячену Diablo IV. Показ відбувся на тижні моди в Мілані

На тижні моди в Мілані розробник гри Diablo IV компанія Blizzard презентувала тематичну колекцію одягу в стилі гри під назвою «Chthonic Penumbra». Автором колекції став данський модельєр Han Kjøbenhavn.

Activision Blizzard виплатить 35 мільйонів доларів SEC по справі про домагання та дискримінацію

Видання Bloomberg повідомило, що Blizzard виплатять 35 мільйонів доларів штрафу SEC (Комісії по цінним бумагам та біржам США). Річ у тому, що компанія порушила ряд законів США після того, як навколо неї почалося розслідування, пов’язане з випадками домагань та дискримінації у компанії.

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch, в якому братимуть участь національні команди з 36 країн, де гра найбільш популярна

0

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch серед націй, де братимуть участь колективи з 36 країн світу. Обирали країни за результатами популярності гри, тобто де гра популярна, там і проходять відбіркові. Звісно, України серед країн-учасниць не буде.

У Китаї відключили всі сервери Blizzard після того, як американська компанія так і не змогла домовитися з представником в країні

У континентальному Китаї офіційно відключали всі сервери всіх ігор Blizzard і всі гравці втратили доступ до своїх акаунтів. Тепер, щоб пограти в ігри Блізів, китайцям доведеться реєструвати акаунти в інших регіонах, якщо це взагалі буде можливе.