Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Не вщухають наслідки скандалу навколо дискримінації у Blizzard. Так стало відомо, що адвокат штату Каліфорнія подав у відставку і звинуватив губернатора штату Гевіна Ньюсома у втручанні в позов про дискримінацію проти ігрового видавця Activision Blizzard.

У липні 2021 року Департамент справедливої зайнятості та житла Каліфорнії (DFEH) подав позов проти Activision Blizzard, стверджуючи, що компанія сприяє «поширеній культурі панібратства», коли, як стверджується, жінки зазнавали сексуальних домагань і отримували нижчу платню.

Відтоді Activision Blizzard уклала угоду в розмірі 18 мільйонів доларів – першу з багатьох майбутніх угод – оскільки розробник ігор пообіцяв створити фонд для підтримки жертв сексуальних домагань у рамках угоди.

Новий звіт Bloomberg розкрив ключові деталі звинувачень, висунутих проти губернатора Ньюсома.

У звіті йдеться, що головний юрисконсульт Джанетт Віппер була раптово звільнена Ньюсомом у березні 2022 року, що призвело до того, що Мелані Проктор, помічник головного юрисконсульта DFEH Каліфорнії, пішла у відставку на знак протесту.

Перед виходом Проктор надіслала співробітникам електронного листа, про те, що губернатор Ньюсом «почав втручатися» у справу Activision Blizzard.

Вона також сказала: «Офіс губернатора неодноразово вимагав попереднього повідомлення про стратегію судового розгляду та про подальші кроки у судовому процесі. Оскільки ми продовжували вигравати в державному суді, це втручання посилювалося, імітуючи інтереси адвоката Activision».

Віпер стверджує, що вона «спробувала захистити» бюро, але її звільнили з посади. 

Материалы по теме

Ігри Blizzard Entertainment повертаються до Китаю в обмін на те, що ігри NetEase будуть виходити на Xbox

Багато місяців і продаж Blizzard компанії Microsoft знадобилися для того, щоб сокиру війни з китайським видавцем NetEase було зарито і ігри Блізард знову офіційно повернулися до Китаю. Раніше, після багатомісячних перемовин, сторони побили горщики і Blizzard закрила всі китайські сервери по своїх іграх.

Власники команд і професійні гравці в Call of Duty судяться з Activision Blizzard і вимагають відшкодування 680 мільйонів доларів

Власники команд і професійні гравці в Call of Duty судяться з Activision Blizzard, звинувачуючи розробника CoD в монополізації кіберспорту по їх улюбленій грі.

Microsoft звільнили 80% працівників кібертивного підрозділу Activision Blizzard

Microsoft продовжує звільняти працівників придбаної нею Activision Blizzard, причому особливо потужного удару зазнав відділ кіберспорту, де звільнили 80% співробітників. За інформацією від обізнаних людей, які працюють в компанії, в кіберспортивному відділі залишилося лише 12 осіб.

Microsoft звільняють 1900 працівників ігрового підрозділу, в тому числі директора і головного дизайнера Blizzard

Microsoft звільнить 8% свого ігрового підрозділу, що становить 1800 працівників. Величезне звільнення відбувається через кілька місяців після історичного придбання софтверним гігантом Activision Blizzard.