Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

GamerLegion заменили тренера своего состава по CS:GO. Расмус Gux Сталь решил продолжить карьеру вне киберспорта и ушел из клуба.

Новым наставником немецкого клуба стал британец – Эшли ⁠ashhh⁠ Бэтти. Ранее GamerLegion представили обновленный состав с двумя британцами и словаком. Из прошлого ростера остался лишь Альфред RuStY Калссон.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ветеран за работой. GeT_RiGhT на своих плечах вытаскивает раунд 2v4. ВИДЕО

Состав GamerLegion:

Альфред RuStY Калссон
Шон ⁠eraa⁠ Кнатссон
Патрик ⁠Zero Жудель
Вильям mezii⁠ Мерримен
Адам ⁠Adam9130⁠ Ахмад
Эшли ⁠ashhh⁠ Бэтти (тренер)

Материалы по теме

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

Росіяни 9Pandas не змогли отримати візи і пропустять PGL Major Copenhagen 2024. Їх замінить команда Снакса

Російська команда 9Pandas пропустить перший мейджор з CS2 через проблеми з візами у двох гравців. Попри всі зусилля росіян до Копенгагена змогли дістатися тільки троє з гравців основи і організатори прийняли рішення замінити Панд на GamerLegion, яких вони вибили у фіналі турніру останнього шансу на RMR.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.