Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Гравчині жіночого складу Astralis звернулися до Valve з проханням зробити агентів жіночої статі доступними на рівні з агентами чоловічої статі. Наразі їх треба відкривати за окремий донат, що гравчині вважають проявом сексизму.

Ми зв’язуємося з повідомленням про жінок-агентів у Counter-Strike, яке ми надіслали вам 24 січня 2024 року.

Як вже згадувалося, ми любимо вашу гру, яка сьогодні є важливою частиною нашого життя. Ми поділяємо пристрасть до Counter-Strike з мільйонами гравців у всьому світі, і нам подобається бути частиною справді глобальної спільноти.

Нажаль, зараз ми вважаємо себе лише гостями на вечірці.

Використання скіна жіночого агента коштує окремих грошей, тоді як скіни за замовчуванням — усі агенти чоловічої статі. Ми не знаємо, чому це так, але ми знаємо, що це здається нам несправедливим і трохи непривітним. Це, безумовно, таке враження, і певним чином це підтримує сексизм, з яким ми, на жаль, досі стикаємося.

Між агентами не повинно бути різниці. Вільних агентів-жінок має бути стільки ж, скільки вільних агентів-чоловіків.

Ми віримо, що більше жінок почали б грати в цю гру, якби були вільні жінки-агенти за замовчуванням, і принаймні ті з нас, хто грає зараз, почувалися б більш позитивно.

Давайте разом зробимо життєво важливий крок до різноманітності та інклюзивності – давайте звільнимо жінок-агентів.

Жіноча команда Astralis Counter-Strike

 

Материалы по теме

Колишній гравець Monte зізнався з якими проблемами він стикнувся в українському клубі

0

В інтерв’ю Astralis колишній гравець Monte і поділився своїми думками щодо того часу, що він провів в українському клубі і тих проблем, які його там спіткали.

Valve почали боротися з рулетками скинів. Забанили акаунти на сотні тисяч доларів

0

Повідомляється, що Valve забанили ряд акаунтів, які постачали скини для сайтів-рулеток в першу чергу для скандального казино CSGORoll, яке раніше  звинувачували в обмані користувачів і побудові фінансової піраміди.

Valve планують відмовитися від турнірів RMR. Прогнозуємо, як виглядатиме нова система відбіркових на Мейджори з 2025 року

Ймовірно, починаючи з 2025 року, Valve змінить систему відбіркових на Мейджори. Деякі джерела, серед яких і відомий журналіст Річард Льюїс, повідомляються, що турніри RMR буде скасовано, а команди будуть проходити на Чемпіонати світу за рейтингом Valve.

Xyp9x⁠ залишив Astralis через вісім років після створення команди

0

Astralis оголосили, що Андреас Xyp9x⁠ Хойслет розлучається з організацією, завершуючи восьмирічний період перебування в організації, протягом якого данець виграв чотири Мейджори та безліч елітних трофеїв на лані.