Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Spirit – гравець NAVI в Starcraft II, якого клуб підписав кілька місяців тому, не зміг виграти жодного матчу на IEM Katowice 2024 і посів останнє шосте місце в групі А.

Цікаво, що переможцем групи став німець HeRoMaRine, який здолав двох представників Південної Кореї. Загалом же на груповій стадії турніру спостерігається максимум корейців, проте в лідерах залишається Serral, а от інший топовий європеєць Reynor цього разу не зміг подолати групову стадію. 

За свій не надто вдалий виступ Spirit заробив лише 50 балів EGP (необхідні для потрапляння на Esports World Cup) і 3000 доларів США. 

Окрім NAVI на турнірі присутні кілька нетрадиційних для Starcraft команд, наприклад Vitality та BiG. Річ в тім, що ці мультигеймінгові клуби підписали старкрафтерів в спробі перемогти в командному заліку на Esports World Cup, який відбудеться влітку в Ріяді. Правда, на відміну від NAVI, європейські гранди вирішили зробити надійну ставку і підписали корейців, наприклад Vitality підписали maru та Solar. Чому NAVI вирішили підписати такого посереднього гравця, як Spirit залишається загадкою.

Материалы по теме

Вперше в історії Spirit піднялися на третє місце в рейтингу HLTV. Актуальний український рейтинг

0

Після оновлення світового рейтингу за версією HLTV російська команда Team Spirit зробила стрибок угору і вперше у своїй історії піднялася на третю сходинку.

Serral став чемпіоном IEM Katowice 2024. Підсумки турніру

0

Безальтернативною перемогою Serral завершився IEM Katowice 2024 в дисципліні Starcraft II. Традиційно фін переміг всіх корейців, програвши за турнір лише одну карту, а в фіналі розгромивши топового корейця maru з сухим рахунком 4-0.

Spirit перемогли на IEM Katowice 2024. Підсумки тутніру

Надзвичайно впевненою перемогою Team Spirit завершився легендарний турнір IEM Katowice 2024. У фіналі російська команда, яку на початку турніру ніхто не сприймав серйозно, фактично декласувала друге місце світового рейтингу, команду, яка вийшла у шостий фінал поспіль – FaZe.

Spirit знищили Falcons на шляху до фіналу IEM Katowice 2024

0

Повним розгромом Falcons завершився другий півфінал IEM Katowice 2024. Як і перший півфінал цей матч складно назвати рівним, бо Spirit повністю домінували на першій половині вибору суперника і каменя на камені не залишили від команди Зоніка на другій карті.