Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

GameSquare оголосила про продаж бренду Complexity Gaming групі інвесторів Global Esports Properties на чолі із засновником кіберспортивної організації Джейсоном Лейком за 10,36 мільйона доларів. Основну частину грошей буде виплачено протягом трьох років.

GameSquare були змушені піти на цей крок через конфлікт інтересів, який виник після придбання холдингом клубу FaZe Clan. Річ у тім, що в більшості турнірів не можуть одночасно виступати два і більше складів, які належать одній організації. 

В останні кілька місяців Джейсон Лейк активно шукав інвесторів і йому вдалося їх знайти і знову викупити свою команду. Знову, бо він це робить не в перше! У 2006 році він продав бренд DirecTV, але через десять років викупив його після краху Championship Gaming Series (CGS). Вже у 2017 році Лейк продав контрольний пакет акцій Complexity власнику Dallas Cowboys Джеррі Джонсу та інвестору в нерухомість Джону Гоффу, які через чотири роки продали клуб GameSquare.

«Це епічний момент в історії Complexity, і ми вдячні за цю захоплюючу можливість, я хотів би подякувати сім’ям Джонс і Гофф і всім в GameSquare за роки нашої успішної співпраці», — сказав Джейсон Лейк у заяві.

«Разом ми значно збільшили доходи Complexity і створили фінансово стабільну організацію. Настав час написати наступну главу нашої легендарної історії і я впевнений, що наші віддані шанувальники отримають велике задоволення від наступних років».

«Ми вважаємо, що це перемога для Complexity, Global Esports, GameSquare та глобальних кіберспортивних ліг, де конкурують Complexity та FaZe, оскільки в багатьох лігах діють правила щодо володіння декількома командами. Ми з нетерпінням чекаємо на підтримку Complexity та шукаємо способи продовжувати працювати з Джейсоном і його командою”, – йдеться в заяві генерального директора GameSquare Джейсона Кенни.

Материалы по теме

GameSquare завершив угоду з придбання FaZe Clan і заявляє, що став однією з найбільших ігрових та кіберспортивних організацій

GameSquare остаточно завершили угоду з придбання Faze Clan, про яку було оголошено ще 20 жовтня минулого року.  Придбання FaZe значно розширює можливості холдингу, який суттєво збільшив охоплення аудиторії завдяки соціальним мережам FaZe і чисельним впливовцям, які підписані організацією. В прес-релізі йдеться про те, що охоплення аудиторії після угоди перевищує 1 мільярд!

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

GameSquare купила FaZe Clan, звільнила директора і повертає до управління клубом засновників Benks, Temperrr та Apex

Провал на фондовій біржі і номінальне банкрутство Faze Clan призвели до того, що клуб було продано і до нього повертаються його засновники Benks, Temperrr і Apex.