Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Індія заблокувала 138 сайтів і додатків для ставок, посилаючись на неправильне використання даних громадян країни. Під роздачу потрапили і найвідоміші в кіберспорті букмекери.

 

У наказі, виданому 5 лютого, Міністерство внутрішніх справ (MHA) наказало Міністерству електроніки та інформаційних технологій (MeitY) заборонити та заблокувати 232 додатки, які походять або мають посилання на Китай. З них 138 додатків призначені для офшорних ставок, включаючи 1xBet, Betway, Parimatch і Lotus 365 — популярні сайти для ставок на кіберспорт у всьому світі. 

Заборони букмекерів не є чимось новим, але у цьому випадку уряд Індії посилається на неправомірне використання даних громадян і загрози національній безпеці. Рік тому Індія заборонила Xriver від Tencent, Free Fire від Garena, Onmyoji Arena від NetEase і Astracraft. Серія блокувань в Індії почалася наприкінці червня 2020 року, тоді в країні заборонили TikTok, UC Browser від Alibaba, WeChat від Tencent та інші додатки, пов’язані з Китаєм. Загалом в останні роки між Китаєм та Індією спостерігається зростаючий рівень напруження.

Майже всі команди в кіберспорті мають у партнерах букмекерів, проте ніхто з крупних гравців не базується в Індії, тому блокування навряд чи якось відіб’ється на глобальному кіберспорті. 

Читайте також: Легендарний турнір Copenhagen Games скасовано третій рік поспіль. Організатори намагалися, але так і не знашли фінансування

Материалы по теме

$76 000 – большой киберспорт приходит в Индию

Мы уже писали об инвестициях медиа-магната Ronnie Screwvala в индийский киберспорт и вот появились новые подробности. Впервые в Индии состоятся крупные турниры с которых будут вестись телевизионные трансляции. Новая лига будет называться UCypher League и будет проходить в дисциплинах Counter-Strike: Global Offensive и Dota 2. Призовой фонд составит 50 миллионов рупий ($76 000) Примечательно, что матчи будут транслировать не