Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI невдало стартували на IEM Katowice, але пережили другий день групового етапу. Тренер команди Андрій B1ad3 Городенський дав інтерв’ю HLTV, переклад якого ми пропонуємо. 

B1ad3, вітаємо з перемогою над Apeks…

піднімає руки на знак святкування

… зараз ти виглядаєш щасливим, але під час тієї гри ти виглядав досить розчарованим, особливо наприкінці другої карти. Чи можеш розповісти про те, що сталося?

Думаю, я був досить розчарований протягом усього матчу, але моментами особливо. Іноді ми робили якісь дивні та дурні речі, яких я не очікую побачити і я майже впевнений, що гравці також не очікували цього побачити. Це просто засмучує. Це звичайні помилки, розумієте? На Анубіс ми поспішали тоді, коли можна було трошки захолдити, перечекати смоки, не поспішати, коли у суперників перевага… Елементарні речі. Ми не робили належних кроків для створення виграшної ситуації.

Чому, на твою думку, були зроблені ці помилки?

Я думаю, що ми будемо робити якісь помилки завжди. Ми постійно робимо аналіз кожного матчу, виграємо чи програємо – неважливо і у нас завжди є помилки. Я думаю, що ми просто день за днем, крок за кроком, намагаємося їх виправити, але це, звичайно, потребує часу. Чим більше у нас буде офіційних матчів, тим більше ми отримаємо знань, чим більше досвіду, тим більше висновків зробимо.

На цьому турнірі, я вважаю, ми трохи не в формі індивідуально. У іграх, які ми вигравали раніше, ми точно були на рівні з точки зору індивідуального скіла. Можливо в цьому також причина нашої не надто гарної гри. 

Я теж про це хотів запитати. Ми бачили b1t у хорошій формі з початку цього складу і iM також набирає форму, але в Катовіце поки що це не так. Вони погано почали проти Spirit, а також на першій карті зараз. Як ти думаєш, чому так відбувається?

Це дуже цікаве питання. Якби ж я тільки це знав. Я не можу залізти в голову гравцям. Іноді ми бачили, що s1mple не грає добре, чи не так? І щоразу, коли ми ведемо командну розмову, ніхто не може сказати, чому так відбувається. Вся річ у тому, як працює ваш мозок цього дня. Уявіть, що ви граєте погано і ви починаєте постійно думати про це і намагатися зрозуміти, “що з вами сталося?” Я думаю, ця ситуація унікальна для кожного. Тут річ у тому, щоб зуміти як з цим впоратися, зрозуміти самостійно, осягнути себе і навчитися себе опановувати. Якщо хтось інший каже вам, що з вами щось не так – це дивно. Я не можу влізти в чужу голову.

Розкажи мені про вчорашній день.  Spirit мали перевагу на двох картах, які ви програли.

Я думаю, що окремо ми зіграли дуже погано. Індивідуально вони багато разів перемагали нас у вигідних для нас ситуаціях, у ситуаціях, коли ми зазвичай робимо хороші муви тощо. Я не знаю чому, я не бачив POV кожного, тому що нам потрібно було підготуватися до сьогоднішнього матчу, але якщо я перегляну, я розберуся, що сталося.

Загалом, учора, я думаю, все почалося з Ancient. Думаю, те, що ми так сильно програли там, вплинуло на нас. У нас було небагато часу на підготовку до Mirage, ми в основному грали свій дефолт. На Ancient, я думаю, у нас був дуже хороший план гри на CT, але у перших двох бай-раундах ми не дотримувалися його. Ми вже говорили про це, говорили про те, що в системі MR12 дуже важливо починати дуже чітко, з хорошими ідеями в першому і другому раундах закупу, щоб диктувати темп.

Donk привертає багато уваги і багато людей дивилися цю гру саме тому, що вона вважалася його першим великим тестом на лані проти команди з п’ятірки кращих. Очевидно, він агресивний гравець, який диктує темп. Як ви з ним справляєтеся і чому це не спрацювало?

Я думаю, що індивідуально він дуже хороший, механічно він хороший. Звісно, ​​не з точки зору досвіду і прийняття рішень. Я думаю, що він грає агресивно, приймає імпульсивні рішення і це дуже добре працює для нього в CS2, тому що ти можеш розмахнутися і завжди мати перевагу, ти біжиш, а люди підтримують тебе ззаду, або іноді хтось біжить перед тобою. Це, безумовно, його головна сила. Він біжить і цілиться дуже, дуже гостро. Але я не думаю, що йому важко протистояти. Я думаю, що якщо він зіткнеться з дійсно сильною командою, яка грає за метою, то в цьому випадку інший хлопець із досвідом його переграє.

У нього велике майбутнє, але я думаю, що йому потрібно виправити свою поведінку. Іноді він кричить дуже погані слова в цьому такому молодому віці і це дивно і дуже сумно, що ніхто навколо не може йому дати гарну пораду так не робити. Його навіть хвалять за це і, на мій погляд, це дивно. Я дуже хотів би йому порадити не бути таким агресивним. Кричати можна по іншому, коли apEX кричить, це інша справа. Він же кричить нецензурні слова і ви бачите, що він насправді це має на увазі. Я вважаю, що це небезпечний шлях.

Не рахуючи цієї серії, ви розвивалися, як команда. Крім поразки Спірітам після Світового фіналу ви програли лише Vitality. Чи відчуваєте ви, що на цих кількох останніх турнірах стався поворотний момент для NAVI і що ваша форма покращилася?

Ми плануємо зробити справді гарну форму на Major, якщо ми туди потрапимо. У березні у нас буде ще один буткемп, третій з таким складом і тоді ми будемо набагато, набагато сильнішими. Для мене цей проект справді складний, бо він міжнародний і всі гравці мають абсолютно різний досвід, всі абсолютно різні і важко впровадити свою систему.

Ми намагаємося і ви бачите, що це працює для деяких ігор, а для деяких ні, бо це вимагає часу. Коли ви заходите на сервер і виникають стресові ситуації, невідомі всім в команді, ви повинні реагувати дуже швидко, але на сервері неможливо відреагувати ефективною синергією. І зараз у нас така ж проблема. Іноді ми трохи відключені. Проходить аналіз, робляться висновки, виправлення помилок.

Я хотів запитати про вашого новачка w0nderful. Ми бачимо, що у нього є ці чудові піки, ми побачили це на першій карті проти Apeks. Як він розвивався за останні кілька місяців?

Його прогрес мені подобається. Насправді дуже подобається. Мені подобається, як він покращується. Я пам’ятаю момент, коли він тільки прийшов і які знання мав і я думаю, що він навчився багато чого з того, чого ми намагалися його навчити. Його динаміка дійсно дуже хороша, але йому все ще бракує досвіду і через це він часом приймає не правильні рішення. Але з такою динамікою розвитку він може стати справді чудовим гравцем.

Материалы по теме

Чутки! NAVI планують звільнити npl та змінити тренера

Ряд інсайдерів та інформаційних порталів поширюють інформацію про те, що в NAVI відбудуться зміни серед гравців та у тренерському складі команди.

s1mple та B1ad3 виграли премії Esports Awards 2022. Список переможців у всіх номінаціях

Цієї ночі в Лас-Вегасі, США відбулася сьома щорічна церемонія Esports Awards 2022. В найбільшій суто кіберспортивній премії світу було представлено декілька десятків номінацій.

Інтерв’ю з B1ad3 на BLAST: “Я думаю headtr1ck не готовий грати на Тір-1 рівні”

Тренер NAVI ділиться своїми думками про шлях команди до першого місця в групі B на BLAST Premier і Даніїла ⁠headtr1ck⁠ Валітова, який заміняє Олександра ⁠s1mple Костилєва на турнірі.