Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

За інформацією західних ЗМІ угоду про підписання складу було укладено не з командною Gambit, а з норвезьким агентством Ulti, яке зараз представляє гравців Players.

«Агентство Ulti придбало права цих гравців і дало нам цю чудову можливість», — сказав Джек Етьєн, генеральний директор і засновник Cloud9, електронною поштою для Sports Business Journal. «Вони відігравали вирішальне значення в переговорах з гравцями, якими всі були задоволені».

Підписання Cloud9 Players є третьою спробою стати успішними у CS:GO. Попри те, що С9 — це одна з найвідоміших кіберспортивних організацій Північної Америки, Cloud9 не мав складу з CS:GO з березня 2021 року, коли минулий склад було звільнено через логістичні проблеми, пов’язані з пандемією COVID-19. Одне з найпомітніших досягнень Cloud9 — це єдина північноамериканська команда, яка коли-небудь виграла CS:GO Major, здобувши перемогу на Eleague Major: Boston у 2018 році.

SBJ поговорив з Етьєном (головою С9) про придбання складу Gambit Esports і про те, що це означає для нього та індустрії.

Що стало причиною повернення Cloud9 до CS:GO і, зокрема, цієї команди?

JE: Коли ми залишали CS:GO, ми обіцяли повернутися в слушний момент. Ця команда продемонструвала неймовірні перспективи, але те, що дуже важливо для мене — що Groove [тренер Костянтин Пікінер] також приєднається до Cloud9.

Останній раз ви потерпіли невдачу, навіть з Генрі «HenryG» Гріром, відомим талантом CS:GO і колишнім генеральним менеджером Cloud9, за кермом. Чому організація вважає, що цього разу склад заграє?

JE: Найбільша проблема нашого останнього складу була пов’язана зі складністю відвідання північноамериканськими гравцями турнірів в Європі через ковідні обмеження. Ніхто не був задоволений ситуацією, і врешті-решт ми вирішили, що найкраще розпустити цей ростер, та чекати на зміни у світі. Тепер, коли світ поступово адаптується до нової реальності, а ми отримали досвід, настав час для того, щоб повернутися на сцену.

Чого Cloud9 навчився після попереднього провалу, і що ви будете робити надалі, щоб історія не повторилася?

JE: Ми зрозуміли, що переміщення гравців по всьому світу в умовах пандемії, коли вони не можуть покинути свою квартиру, є катастрофічною ідеєю. Ми не повторимо цю помилку, і ми готові рухатися вперед з отриманим досвідом.

Чи можете ви щось сказати про те, як Cloud9 — ця команда, що складається переважно з росіян, буде вирішувати питання конфлікту в Україні?

JE: Найбільше, що ми можемо сказати, це їх особиста справа, а ми будемо раді допомогти цим гравцям продовжувати інвестувати у свої пристрасті та кар’єру. Ми зосереджуємось на тому, що буде далі: повернути Cloud9 у Counter-Strike разом із культовою командою, а також підтримати наших гравців. Підтримка включатиме переїзд, житло, обладнання, буткемпи та багато іншого. Ми постараємося надати їм усе необхідне, щоб вони могли зосередитися на тому, щоб бути найкращими.

Як ви ставитеся до поточного стану CS:GO? Чи настав час відродження?

JE: Це захоплюючий час для Counter-Strike. Оскільки події на LAN повертаються, ми бачимо неймовірний інтерес, і я б точно сказав, що відродження йде повним ходом.

Де буде базуватися команда і в яких подіях ви плануєте грати? Щось у Північній Америці, якщо такі турніри будуть?

JE: Наразі триває переїзд команди, слідкуйте за оновленнями. Ми будемо брати участь у будь-яких доступних прем’єрних подіях.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про підписання американською командою Cloud9 колишній склад Gambit з CS:GO, який останній час грав під назвою Players.

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.