Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Снайпер состава Virtus.pro Джами Jame Али и  Игорь Forester Безотеческий из команды Entropiq разделили первое место в рейтинге убийств с Zeus x27 в CS:GO в первой половине 2021 года по версии HLTV.

В топ-5 вошли также: Андрей arT Пиовезан из команды Furia, Георгий SHiPZ Григоров из Skade и плеер коллектива OG — Алекси Aleksib Виролайнен. Первое место разделили Jame и Forester, сделав по 5 фрагов из Zeus x27. По 4 убийства было сделано игроками arT и SHiPZ. Ну а на последнем месте мы видим Aleksib с тремя фрагами:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Пять абсолютно легендарных дуэтов в CS:GO, чья дружба оказалась сильнее карьеры

Ранее Джами Jame Али возглавил список лучших снайперов первой половины 2021 года с 0,47 КП и 1360 убийствами.

21-летний игрок команды Entropiq Игорь Forester Безотеческий ранее занимал 3 место на StarLadder Berlin Championship Minor CIS в 2019 году, второе место на Hellcase Cup 8 в 2020. А также призовые места на Russian eSports Championship 2018 и MID.TV Cyber Cup.

Материалы по теме

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.

Вийшло досить важливе оновлення CS:GO в якому послабили M4A1-S та внесли багато змін на карті Ancient

В черговому оновленні CS:GO розробники досить суттєво знизили ефективність M4A1-S зменшивши об’єм магазина з 25 до 20 патронів. Також значних змін зазнала карта Ancient.

Virtus.pro нарешті зможуть виступати під власною назвою, правда для цього довелося найняти новий склад по грі, яка належить їх же власнику

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.

Команда Virtus.pro замінила казахстанця та латиша на двох росіян, до складу взяли гравців k23

0

Російський клуб Virtus.pro доповнив свій ростер з CS:GO двома новими гравцями, замінивши латиша та казахстанця гравцями з паспортами Російської Федерації.