Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Как стало известно финскому изданию Ilta-Sanomant, финский игрок Элиас Jamppi Олкконен в ближайшее время покинет CS:GO и перейдет в Valorant.

Игрок принял такое решение, поскольку его суд с Valve зашел в тупик, и никаких продвижений в этом вопросе не ожидается.

Jamppi выступает за ENCE с апреля 2020 года. Изначально он подписывался в качестве шестого игрока, и выступал за команду на турнирах не от Valve.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: degster выступит за Sprout в качестве замены на ESL Meisterschaft Autumn 2020

Напомним, что до ENCE игрока хотела подписать организация OG, но из-за блокировки от Valve, вынуждена была отказаться от этого.

Напомним, что в декабре разгорелся скандал между allu и sergej, подробнее о нем вы можете прочитать здесь.

Материалы по теме

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

ENCE оголосили новий склад команди на 2024 рік

0

ENCE після втрати свого зіркового складу, який стабільно входив в п’ятірку найкращих команд світу, оголосили новий склад. До команди приєдналося польське ядро команди 9INE.

Костяк ENCE “обрав гроші” і перейшов у Falcons. Новий склад команди арабських шейхів виглядає, як команда ТІР-1 рівня

ENCE оголосили про закриття поточного складу з CS2. Команда, яка займає четверту сходинку світового рейтингу і у 2023 році стабільно була в світовому топі, розвалюється на очах і буде змушена починати все спочатку у 2024-му.

gla1ve і kuben офіційно приєдналися до ENCE. Заяви клубу та гравців

gla1ve та kuben офіційно приєдналися до ENCE, про це клуб повідомив у себе на сайті. Чотирикратний чемпіон мейджора передбачувано стане новим лідером команди замість snappi, який перейшов у Falcons, а kuben стане новим тренером команди.