Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Німецький кіберспортивний клуб BiG презентував свій перший жіночий склад з Counter-Strike. Ним стала команда, яка обіграла NAVI на шляху до поїздки на великий турнір в Далласі.

Клуб давно планував створити жіночу команду, тому, коли сталася нагода, підписав іспансько-португальську команду equipa, яка виграла квоту на фінал ESL Impact League Season One в Далласі. 

Нова команда буде називатися BIG EQUIPA.  Клуб надасть дівчатам всю необхідну підтримку, щоб повністю розвинути свій потенціал як професіоналів CS:GO. Разом з легендою іспанської Counter-Strike Джонатаном MusambaN1 Торрентом, який підтримає команду своїм досвідом у якості головного тренера, команда цілиться на перемогу в Далласі. 

У BiG впевнені, що найближчим часом жіночій CS буде бурхливо розвиватися. 

До складу команди увійшли: Aida Aidy Garcia Cortes, Aida Mariana Aida Ribeiro Pinto Simão, Jennifer Irina JennyR Brea Rodriguez, Ana Sofia Zana Queiroz Marques,  Marta Sofia D7 Asensio Barreira та Jonathan MusambaN1 Torrent.

Нагадаємо, що саме команда EQUIPA вибила команду NAVI Javelins з кваліфікацій до фіналу ESL Impact League Season One у Далласі.

NAVI підписали свою жіночу команду прямо перед відборами, гра польського складу на відборах не задалася і вони впустили можливість потрапити на фінал найбільшої події у жіночому Counter-Strike останнього часу. 

Материалы по теме

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.

Оновився світовий рейтинг HLTV з CS:GO. NAVI та українські команди змогли зміцнити свої позиції

0

Чергове оновлення світового рейтингу HLTV піднесло NAVI другу сходинку, що стало закономірним результатом перемоги на весняному фіналі BLAST.  Завдяки виходу у фінал турніру аж на п’ять сходинок злетіли Vitality, а G2 піднялися на дві позиції. Українські команди теж майже всі зміцнили свої позиції на світовій сцені.

«Не хочу, щоб NAVI називали себе українським клубом, поки за них грають росіяни» — Олександр Петрик дав відверте інтерв’ю українському спортивному порталу

Аналітик, коментатор та блогер CS:GO Олександр Петрик дав дуже велике, розгорнуте та відверте інтерв’ю українському спортивному порталу Tribuna.com Окрім стандартних тем мова зайшла і на такі складні та важливі теми, як то перехід на українську мову, створення українськомовного контенту, неприйнятну позицію NAVI щодо росіян у своїх складах, та незрозумілі висловлювання найкращого гравця світу Олександра s1mple