Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найдорожча у світі кіберспортивна команда TSM виклала фільм з тренувального буткемпу свого складу з League of Legends та виступу на турнірі. Цікаво, що для тімбілдінгу команда запросила Юргена Хайтманна, офіцера військового флоту ВМС США.

Бувалий офіцер провів з гравцями деякий час та займався не тільки психологією, а і демонстрував багато цікавих практик, які використовують морські котики. 

В черговий раз перед нами надзвичайно якісне відео, з цікавим не «жовтим» контентом, зняте професійно на професійну техніку, яке скоріше нагадує документалку, ніж відео кіберспортивної команди. 

 

На жаль, в українській практиці немає і близько нічого подібного за рівнем. Те, що знімає NAVI, навіть поряд не стояло з рівнем відео топових європейських та американських команд. Це зовсім інша естетика, зовсім інша культура і кардинально інший рівень, не кажучи вже про цікавість контенту, який показує реальне життя і тренування команди, а не хайпить на дебільних челенжах та ріжучій око картинці. 

Читайте також про те, що відомий польський кіберспортсмен Паша Біцепс організував свій буткемп для молодих гравців. 

Материалы по теме

Кубок до Чемпіонату Світу з League of Legends — Worlds 2022 створив ювелірний бренд Tiffany and Co

Чемпіонат світу з League of Legends — одна з найграндіозніших і найпрестижніших подій у кіберспорті. Кожного року Riot робить вражаючий кубок, проте цього року вони обіцяють щось ще більш приголомшливе.

Скандал року у Dota 2! VALVE порахували бали DPC не за власними правилами і замість Outsiders запрошення на TI отримали fnatic

У світовому кіберспорті черговий скандал, причому цього разу його винуватцеми стали не гравці чи команди, а сама компанія VALVE, яка є правовласником двох провідних кіберспортивних дисциплін Dota 2 та CS:GO.

Чемпіон світу з League of Legends назвав свого сина на честь улюбленого героя гри

Гравець з нікнеймом Ambition, який виграв Чемпіон світу Worlds з League of Legends у 2017 році, а зараз перебуває на пенсії, назвав свого новонародженого сина на честь свого улюбленого героя в LoL.

Riot довічно забанили тренера TSM з League of Legends за те, що він крав гроші з зарплат гравців

Riot Games довічно забанили Пітера Джана у кіберспорті по League of Legends. Причиною стала крадіжка грошей з зарплат гравців команди, що підтвердило і незалежне розслідування.