Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup. 

Одним з “відказників” став Goldenboy, який багато років був ведучим премії. У своєму твіттері він зазначив, що не погоджується з політикою організаторів ESA, виходить з премії і не буде співпрацювати з організаторами Esports World Cup. 

Всім привіт. Я збираюся відразу перейти до суті: я більше не буду вести Esports Awards і я негайно йду у відставку з комісії. Я надзвичайно розчарований керівництвом ESA через напрямок, у якому вони ведуть свій бізнес, але це їхній вибір.

Я також відмовився від участі в будь-яких подіях для Esports World Cup.

Цей турнір, що повністю фінансується урядом Саудівської Аравії, не узгоджуються з моїми особистими та професійними цінностями, тому я не планую витрачати на нього свій час і енергію.

 

Окрім ведучого від участі в премії відмовилися і інші відомі діячі в тому числі CEO PGL Сільвіу Стройе, коментатори Том F. Бадингер, Паркер Interro Маккей, Калеб WavePunk Сіммонс, Шон Stax Стейкхаус та інші.

На відміну від діячів та талантів схоже, що кіберспортивні клуби не планують байкотувати ані премію, ані Esports World Cup. Всі провідні клуби світу погодили свою участь в програмі підтримки кіберспорту Саудівською Аравією і активно відкривають склади по новим дисциплінам, щоб збільшити підтримку від шейхів і свої шанси на перемогу в клубному заліку на EWC. 

Материалы по теме

NAVI стали переможцями Esports World Cup 2024, розгромивши в фіналі G2

NAVI розгромили G2 у фіналі Esports World Cup 2024 і стали чинними Чемпіонами світу, вигравши перший великий турнір другого сезону 2024 року. Таким чином команда, в яку мало хто вірив після виходу s1mple на відпочинок, виграла вже два топових турніри, продемонструвавши якісно інший командний рівень CS.

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.

Valve опублікували правила, за якими розвиватиметься кіберспорт в CS2. Детально розбираємося в змінах і робимо висновки

Valve опублікували план і правила, за якими, починаючи з 2025 року, вони беруть під повний контроль весь кіберспорт в Coounter-Strike 2.  Нова система правил чітко розділить всі турніри на рейтингові і нерейтингові, тим самим сепарує важливі турніри від другорядних, а також побудує чіткий розклад найважливіших змагань, який буде відомим на два роки вперед.

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.