Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Польский портал Cybersport.pl сообщил со ссылкой на собственные источники о том, что на предстоящем ESL One: Cologne 2020 FaZe Clan выступят со стендином.

По информации сайта вместо Ауримаса Bymas Пипираса выступит Маркус Kjaerbye Кьебю. Ни одна из сторон эту информацию не подтвердила. Если слух подтвердится, то датчанин может заменить Пипираса на постоянной основе.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ceh9 о переходе m0NESY: «Он чуть ли не за футболку NAVI наверняка пошёл»

Возможный состав FaZe Clan:

Ховард rain Найгард
Марсело coldzera Давид
Никола NiKo Ковач
Хельвийс broky Сауканц
Маркус Kjaerbye Кьебю

Источник

Материалы по теме

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.