Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіонат KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 перетнув свій екватор, тому четвертий етап, який відбудеться на північноамериканській трасі Laguna Seca, відкриватиме вирішальну половину турніру, яка визначить переможців у трьох заліках.

Після надважкої і непередбачуваної гонки у бельгійському Спа, Костянтин Романенко продовжує лідирувати у заліку водіїв, але з мінімальним відривом від Єгора Звуздецького – водіїв розділяє лише один бал – 77 очок у Костянтина та 76 очок у Єгора.

Домінік Хорошавін, який втратив гарантовану перемогу у Бельгії через неочікуваний завал в повороті Радійон, має 61 бал і якщо його мета захистити свій титул залишається актуальною, Хорошавін має фінішувати вище Костянтина з Єгором і бажано ще й з перемогою в кожному заїзді другої частини чемпіонату.

Юрій Кіт, Руслан Безуглов та Олексій Панченко мають усі шанси поборотися за Топ 3 чемпіонату – назаразі між Хорошавіним і Панченко різниця лише 10 очок, а між Котом з Безугловим ще менше, тому інтрига в протистоянні за Топ 3 актуальна як ніколи!

У командному заліку Okuni Racing Team вже мають солідну перевагу у 34 пункти над командою PRPL Rain Bitlook (137 проти 103), тоді як DigiForce мають лише на 10 балів менше ніж у “пурпурового дощу” – 93. Таким чином, питання про конфігурацію Топ 3 у цьому заліку відкрите. 

Віктор Абрамов вийшов у лідери незалежного заліку з  перевагою у 3 очки над Артемом Хорольським – 84 та 81 бал відповідно. Немає жодних сумнівів, що боротьба за перемогу у цьому заліку продовжиться більш активно у фінальній частині чемпіонату. Те саме стосується і третьої залікової позиції, яку наразі займає Руслан Слащов. Але і Віктор Кальмус і Павло Денисенко програють Руслану зовсім небагато, тому конфігурація Топ 3 буде змінюватися від гонки до гонки. 

Запрошуємо у вівторок 21 листопада на пряму трансляції кваліфікації на каналі Bitlook, а у середу 22 листопада на пряму трансляцію перегонів на каналі PlayUA. Початок прямого ефіру о 21:00. Коментуватиме всі події В’ячеслав Кобржицький.  

Кваліфікація. Пряма трансляція: https://youtube.com/live/jxj4Q1N5mek?feature=share

Перегони.  Пряма трансляція: https://www.youtube.com/watch?v=RADe-_tB5W4

Материалы по теме

Все скінчиться в Бельгії. Завершальний етап SimGridxVCO

Всього кілька годин відділяє нас від відповіді на питання про те, чим завершиться участь української команди Digital Force у змаганні по-справжньому світового рівня. Де в мультикласових перегонах їм доведеться протистояти п’ятдесят одній команді у двох класах GT3 та GT4. Українська команда, звісно ж, виступає в класі швидших автомобілів. Як показали попередні етапи – чого очікувати

MAZDA  Final Race Charlotte – 8 грудня відбудеться фінальний етап міжнародної Серії змагань “Digital Autosport of Ukraine: Autumn Series-23”

КЦА ФАУ запрошує на фінальний етап  Міжнародної Серії змагань “Digital Autosport of Ukraine: Autumn Series-23”, який відбудеться цієї п’ятниці,  8 грудня 2023 р.  о 19-30.

Анонс передостаннього етапу KMAMK GT3 Endurance Championship 2023

Непередбачувані погодні умови знову повертаються у чемпіонат KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 – передостанній п’ятий етап, який відбудеться у вівторок 05 грудня та у середу 06 грудня на японській трасі Suzuka GP буде мати всі ознаки потужного виклику для всіх без винятку учасників чемпіонату!

Повний бак. Колові. Непрофесіоналізм? Звіт з другого етапу чемпіонату SimGridxVCO

Минулої суботи – 25 листопада відбувся другий з трьох етапів чемпіонату SimGridxVCO. До участі в цьому змаганні запрошення отримали гонщики, які перемогли в одному з десяти спеціальних подій протягом року. Тож без жодних сумнівів можна стверджувати, що за ці три етапи зустрінуться найкращі з найкращих. До таких відноситься й український екіпаж – Digital Force. Команда