Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній чемпіон світу League of Legends Toyz визнав себе винним у торгівлі наркотиками в тайванському суді. Згідно з повідомленням Центрального інформаційного агентства Тайваню, колишнього професійного гравця звинуватили в торгівлі наркотиками в Інтернеті, і він в кінцевому підсумку визнав себе винним під час своєї явки в суд 16 червня в прокуратурі району Тайчжун, вибачившись за свої дії та закликавши інших триматися якомога далі від наркотиків.

Тойз повідомив, що після виходу з реабілітаційного центру він відчуває великий тиск і шкодує про те, що вживав наркотики.

Його адвокат стверджував, що з огляду на відсутність освіти і часті подорожі між Гонконгом і Тайванем, гравець не був в курсі законів Тайваню.

Ще у 2019 році Тойза звинуватили у створенні наркосиндикату, який купував і продавав капсули ТГК через Інтернет. У вересні 2021 року, Тойза заарештували, а під час обшуку в його будинку знайшли марихуану — наркотик, що відноситься до другого класу на Тайвані.

Зрештою, Тойз був спійманий поліцією, яка видавала себе за потенційних покупців наркотиків, перш ніж заарештувати колишнього професіонала LOL та семи його соратників, також причетних до незаконної діяльності. Поки немає інформації, який вирок отримав колишній професіонал Ліги Легенд після свого зізнання. 

Чемпіоном Тойз став під част другого в історії Чемпіонату Світу з League of Legends, тоді він грав на середній лінії за команду Taipei Assasins.

Читайте також про те, що у LOL пройде великий шоу-матч між королями стрімінгу на Twitch та Youtube. 

Материалы по теме

Кіберспортивний клуб TSM запросив офіцера ВМФ США для тімбілдінгу. Відеоблог команди — приклад створення правильного контенту в кіберспорті

Найдорожча у світі кіберспортивна команда TSM виклала фільм з тренувального буткемпу свого складу з League of Legends та виступу на турнірі. Цікаво, що для тімбілдінгу команда запросила Юргена Хайтманна, офіцера військового флоту ВМС США.

Дві мегазірки стрімінгу Тайлер Ninja Блевінс та Джиммі MrBeast Дональдсон зіграють шоу-матч по League of Legends з призовим 150 тисяч доларів

Зірка YouTube Джиммі MrBeast Дональдсон і лідер стрімерів на Twitch Тайлер Ninja Блевінс візьмуть участь у матчі у форматі BO3 по League of Legends у Лас-Вегасі, штат Невада. Матч відбудеться 9 липня і у ньому розіграють 150 тисяч доларів США.

Після тиску гравців Riot пом’якшила правила регуляції шкільного кіберспорту і відібрала ексклюзивні права у компанії PlayVS

Riot дозволила американським школам самостійно проводити змагання по League of Legends в межах регіону чи між регіонами, але не національного рівня.