Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Зірка YouTube Джиммі MrBeast Дональдсон і лідер стрімерів на Twitch Тайлер Ninja Блевінс візьмуть участь у матчі у форматі BO3 по League of Legends у Лас-Вегасі, штат Невада. Матч відбудеться 9 липня і у ньому розіграють 150 тисяч доларів США.

MrBeast і Ninja вперше натякнули на цю подію 11 червня. MrBeast позначив Ніндзя в пості, сказавши йому, що він відстій. Ніндзя відповів, що він буде домінувати над MrBeast у матчі League of Legends, і виграє без шансів.

Поки залишається не зрозумілим, кого візьмуть до себе в команди мегазірки Ютубу та Твіча. Незабаром має бути оголошено склад. Як завжди Riot на голову розриває Valve у промокампанії своєї гри. Нам навіть складно собі уявити, що щось подібне може відбутися у Dota 2. 

Читайте також про те, що в Росії планують створити патріотичну комп’ютерну гру про Росгвардію.

Материалы по теме

Кіберспортивний клуб TSM запросив офіцера ВМФ США для тімбілдінгу. Відеоблог команди — приклад створення правильного контенту в кіберспорті

Найдорожча у світі кіберспортивна команда TSM виклала фільм з тренувального буткемпу свого складу з League of Legends та виступу на турнірі. Цікаво, що для тімбілдінгу команда запросила Юргена Хайтманна, офіцера військового флоту ВМС США.

Колишній Чемпіон Світу з League of Legends визнав себе винним у торгівлі наркотиками

Колишній чемпіон світу League of Legends Toyz визнав себе винним у торгівлі наркотиками в тайванському суді. Згідно з повідомленням Центрального інформаційного агентства Тайваню, колишнього професійного гравця звинуватили в торгівлі наркотиками в Інтернеті, і він в кінцевому підсумку визнав себе винним під час своєї явки в суд 16 червня в прокуратурі району Тайчжун, вибачившись за свої дії та закликавши

Після тиску гравців Riot пом’якшила правила регуляції шкільного кіберспорту і відібрала ексклюзивні права у компанії PlayVS

Riot дозволила американським школам самостійно проводити змагання по League of Legends в межах регіону чи між регіонами, але не національного рівня.