Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олексій Слабухін, колись очолювавший HellRaisers дав свою оцінку решафлам на про сцені Dota 2. На його думку сцена Доти поступово вмирає, старі гравці тримаються один одного і просто перемішуються, а сильних трансферів з претензією на перемогу на The International не має.

Коли я побачив усі решафли за вихідні, то чесно скажу трохи засмутився. По-перше, я не побачив жодного сильного вирішила. Не було відчуття «Ось ці хлопці поїдуть на TI». По-друге той факт, що не було трансферів підтверджує що ринок помирає. Так, я це продовжу говорити, адже це ненормально, що на ринку немає трансферів. По-третє, всі решафли були побудовані в основному навколо старих гравців. Всі міксуються один з одним, сподіваючись щось змінити. Лише дехто почав скаутити молодих.

  • Дізбанд Gambit. Я думав що дотягне склад до кваліфікацій на TI, але, мабуть, усередині побачили що у складу немає шансів. Якщо не помиляюся, тепер у них лише склад по Apex. Чекаємо на ще одну новину.

  • Ramzes666 у VP: Відчайдушний крок як для перших, так і для других. У Рамзеса варіантів десь ще отримувати ЗП немає, а VP видно не дуже хотіли шукати варіанти. Тому як було, так і залишиться — якщо після цього Рамзес не виведе склад на TI, то автоматично перейде в категорію збитих льотчиків.

  • Pure в Entity: Заява, яку вони зробили що «дають другий шанс» вимушений захід. Як я розумію, гравці почали капати на голову менеджменту, що Pure їм потрібен, інакше я не бачу причин з яких би погодилися взяти його. Або ж хлопці просто не в курсі всієї ситуації та масштабу війни в Україні. У будь-якому випадку це більше зашкодить репутації гравців команди та клубу.

  • Team Empire: Для мене перетасовування тих самих на ринку виглядає дуже дивно. Тобто всі ці гравці так чи інакше грали один з одним вже, але зараз є думка, що вистрілять. Можливо. Але малоймовірно.

  • CIS Rejects. Те, що беруть молодих і шукають паби це плюс. Але коли побачив у складі Пашу, все перевернулося. Скільки разів із Пашею намагалися будувати склади вже, але нічого не виходить. Якщо в інших не вийшло, то навіщо пробувати? Та ж історія з Роком на тренері – якщо у різних складів не вийшло, чому вийде у цього?

  • HellRaisers. Начебто випустили заяву, що організація закрилася, а тут спливають новини про заміни, ігри на кваліфікаціях. Тож не закрилися в результаті? Як я зрозумів по рухах, є бюджет на склад та буткемпи. Мета дотягнути до кваліфікацій TI оскільки були результати, а далі дивитися – закривати повністю чи ні.

Читайте також про те, що славнозвісного російського гравця Pure взяли в індійську команду.

Материалы по теме

HellRaisers повідомили про підписання Романа RAMZES666 Кушнарьова

0

HellRaisers оголосила про підписання до команди російського гравця Романа RAMZES666 Кушнарьова.  Таким чином колишня головна зірка VP возз’єдналася зі своїм капітаном по VP, а потім і по NAVI Олексієм Березіним.

Зеленський ввів санкції проти 287 компаній. У список потрапили Weplay, Parimatch та інші компанії, відомі в українському кіберспорті

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб  серед яких опинилися і дуже відомі в українському кіберспорті організації. Всі компанії потрапили під дію санкцій строком на 50 років.

«Українець» Артем Yuragi Голубєв виступить на Мейджорі в Перу за російський клуб HellRaisers

Російський клуб, який виступає під українським історичним тегом HellRaisers, анонсував п’ятого гравця, який поїде з командою на Lima Major. Цим гравцем стане черговий український колаборант, гравець команди OG  Артем Yuragi Голубєв.

Daxak розповів всю внутрішню кухню BetBoom та HellRaisers — повний переклад підкритого листа скандального гравця

В регіоні Східної Європи триває скандал навколо кіка з кіберспортивного клубу HR кері команди Нікити Daxak Кузьміна. Команда, що відібралася на Мейджор, несподівано звільнила свого найбільш медійного і скандального гравця. Швидку чутки про конфлікт Daxak і no fear підтвердилися, а з часом Кузьмін на одному з російських кіберспортивних порталів опублікував відкритого листа, в якому детально