Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олексій Слабухін, колись очолювавший HellRaisers дав свою оцінку решафлам на про сцені Dota 2. На його думку сцена Доти поступово вмирає, старі гравці тримаються один одного і просто перемішуються, а сильних трансферів з претензією на перемогу на The International не має.

Коли я побачив усі решафли за вихідні, то чесно скажу трохи засмутився. По-перше, я не побачив жодного сильного вирішила. Не було відчуття «Ось ці хлопці поїдуть на TI». По-друге той факт, що не було трансферів підтверджує що ринок помирає. Так, я це продовжу говорити, адже це ненормально, що на ринку немає трансферів. По-третє, всі решафли були побудовані в основному навколо старих гравців. Всі міксуються один з одним, сподіваючись щось змінити. Лише дехто почав скаутити молодих.

  • Дізбанд Gambit. Я думав що дотягне склад до кваліфікацій на TI, але, мабуть, усередині побачили що у складу немає шансів. Якщо не помиляюся, тепер у них лише склад по Apex. Чекаємо на ще одну новину.

  • Ramzes666 у VP: Відчайдушний крок як для перших, так і для других. У Рамзеса варіантів десь ще отримувати ЗП немає, а VP видно не дуже хотіли шукати варіанти. Тому як було, так і залишиться — якщо після цього Рамзес не виведе склад на TI, то автоматично перейде в категорію збитих льотчиків.

  • Pure в Entity: Заява, яку вони зробили що «дають другий шанс» вимушений захід. Як я розумію, гравці почали капати на голову менеджменту, що Pure їм потрібен, інакше я не бачу причин з яких би погодилися взяти його. Або ж хлопці просто не в курсі всієї ситуації та масштабу війни в Україні. У будь-якому випадку це більше зашкодить репутації гравців команди та клубу.

  • Team Empire: Для мене перетасовування тих самих на ринку виглядає дуже дивно. Тобто всі ці гравці так чи інакше грали один з одним вже, але зараз є думка, що вистрілять. Можливо. Але малоймовірно.

  • CIS Rejects. Те, що беруть молодих і шукають паби це плюс. Але коли побачив у складі Пашу, все перевернулося. Скільки разів із Пашею намагалися будувати склади вже, але нічого не виходить. Якщо в інших не вийшло, то навіщо пробувати? Та ж історія з Роком на тренері – якщо у різних складів не вийшло, чому вийде у цього?

  • HellRaisers. Начебто випустили заяву, що організація закрилася, а тут спливають новини про заміни, ігри на кваліфікаціях. Тож не закрилися в результаті? Як я зрозумів по рухах, є бюджет на склад та буткемпи. Мета дотягнути до кваліфікацій TI оскільки були результати, а далі дивитися – закривати повністю чи ні.

Читайте також про те, що славнозвісного російського гравця Pure взяли в індійську команду.

Материалы по теме

Колишній гравець pro100 доповнив склад української команди EC Kyiv

0

Несподівано український клуб EC Kyiv повідомив про прийняття у склад колишнього гравця pro100 латвійця Вадима Flarich Карєтіна.

Українець Ігор w0nderful Жданов замінить Абдулхаліка degster Гасанова у Team Spirit

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

«Ще один проект для монетизації» — колишній СЕО HellRaisers Олексій Слабухін випустив статтю, де розкритикував командні бандли в Dota 2

Колишній директор HellRaisers проаналізував командні бандли в Dota 2, що вийшли днями. На думку експерта, за останні роки Dota 2 перетворилася з головного конкурента LoL на «ще один проект для монетизації».