Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На турнире Saudi Esports Federation Cup Season 1 по Dota 2 в Саудовской Аравии команда Глеба Funn1k Липатникова заняла второе место и заработала $119,466.67. Сам турнир был с призовым фондом около $759 000. Первое место заняла команда Al-Hilal.

Всего в соревновании поучаствовали 12 коллективов. Глеб Funn1k Липатников, занявший второе место на данном турнире, прославился своей игрой за коллектив Natus Vincere. На TI3 он стал вице-чемпионом мира, дойдя со своей командой до гранд-финала.

Турнирную сетку Saudi Esports Federation Cup Season 1 вы можете наблюдать ниже:

Распределение призовых:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В CS:GO вышла операция Riptide: новый кейс, скины и агент времен CS 1.6

Состав Al-Shoulla:

  • HeyMan
  • Тони No!ob™ Ассаф
  • Глеб Funn1k Липатников
  • Bdro
  • Дино dnz Шавук

Материалы по теме

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.

Як нейромережі уявляють собі героїв Dota 2? Добірка неймовірних артів з reddit

Нещодавно на reddit з’явилися феноменально красиві картини з героями Dota 2, проте ці витвори мистецтва створені не людиною, а нейромережами.   На наш погляд це просто неймовірні роботи, набагато краще, ніж герої виглядають в оригіналі.

NAVI OLD vs NAVI 2022 — GG.BET анонсували благодійний шоу-матч для збору грошей на допомогу Запорізьській дитячій обласній лікарні

Кіберспортивний букмекер GG.BET організовує благодійний шоу-матч з Dota 2 між гравцями Natus Vincere та відомими учасниками минулих складів команди. Під час гри збиратимуть кошти на операційне обладнання для Запорізької дитячої обласної лікарні.