Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Берліні завершився Six Berlin Major 2022 – Чемпіонат Світу з гри Rainbow Six. Протягом шести днів 16 найкращих команд світу боролися за престижний трофей та призовий фонд у розмірі 500 тисяч доларів.

Спочатку команди були розділені на чотири групи та відіграли групову стадію, за результатами якої вісім колективів вийшли у Play-off. Далі за Олімпійською системою команди боролися за вихід у Гранд Фінал у матчах до двох перемог. Матч за титул проходив у форматі до трьох перемог і тривав всю дистанцію. Зрештою, з рахунком 3-2 команда Rogue перемогла FaZe Clan і стала чемпіоном Six Berlin Major 2022, заробивши 200 тисяч доларів США за перше місце. 

Сітка Play-off

Розподіл місць

Також на турнірі відбулася романтична подія. CEO організації MNM Gaming Кальвін Чанг зробив пропозицію своїй дівчині прямо зі сцени перед глядачами, але по FaceTime. Під овації публіки дівчина погодилася. 

Буквально нещодавно схожа подія відбулася і на Чемпіонату Світу з Rocket League, коли пропозицію руки та серця прямо на сцені турніру зробив CEO клубу Empyre Esports. 

Читайте також про те, що s1mple видалив свій паблік у мережі VK, попередньо переназвавши його “Слава Україні!”

Материалы по теме

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

GameSquare купила FaZe Clan, звільнила директора і повертає до управління клубом засновників Benks, Temperrr та Apex

Провал на фондовій біржі і номінальне банкрутство Faze Clan призвели до того, що клуб було продано і до нього повертаються його засновники Benks, Temperrr і Apex.

Від 1 мільярда доларів до майже нікчемності: у клану FaZe закінчився хайп – переклад статті видання Bloomberg

Правління звільнило генерального директора Лі Трінка після різкого падіння акцій FaZe Clan. А авторитетне вивдання Bloomberg опублікувало велику статтю про історію злету і провалу FaZe на тлі карколомного падіння акцій компанії, яка знаходиться у дуже скрутному становищі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.