Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський клуб Virtus.pro доповнив свій ростер з CS:GO двома новими гравцями, замінивши латиша та казахстанця гравцями з паспортами Російської Федерації.

Гравці k23 Давід n0rb3r7⁠ Даніелян та Петро ⁠fame⁠ Болишев приєдналися до складу Virtus.Pro з CS:GO. Російський дует фактично замінить Марека ⁠YEKINDAR⁠ Галінського і Тимура ⁠buster⁠ Тулєпова, які були звільнені після завершення PGL Antwerp Major.

Раніше у складі казахстанського клубу k23 гравці досягти 14-го місця у світовому рейтингу HLTV. 

n0rb3r7⁠ виступає на ролі ріфлера, за свою кар’єру він встиг пограти в таких командах, як Winstrike, syman та k23, де досяг найкращих результатів. Загалом за кар’єру гравець виграв понал 80 тисяч доларів.

fame⁠ почав професійно грати лише у 2020 році, до к23 гравець виступав за клуб S-Gaming. За кар’єру гравець заробив 48 тисяч доларів.

Актуальний склад Virtus.pro

Олексій Qikert Голубєв
Джами Jame Dzhami Али
Євген FL1T Лєбєдєв 
Давід n0rb3r7 Даніелян
Петро fame Болишев
Дастан dastan Акбаєв (Coach)

Нагадаємо, що пов’язаний з олігархами клуб Virtus.pro через санкції вимушений грати під чужою назвою, також команда не може вдягати футболки з логотипами спонсорів на офіційних змаганнях. Санкції накладені на клуб через агресію Росії щодо України. 

Читайте також інтерв’ю з директором NAVI, в якому він відкрито заявляє про те, що команда брала і надалі буде брати у свій склад гравців з Російським громадянством. 

Материалы по теме

Monte знову прикро програли Virtus.pro, цього разу в максимально конкурентному поєдинку

У неймовірно напруженому двобої Monte знову програли Virtus.pro, цього разу в півфіналі турніру Thunderpick World Championship 2023.

Monte програли Virtus.pro і посіли друге місце на Roobet Cup 2023

Український клуб Monte посів друге місце на турнірі Roobet Cup 2023. Це перші змагання Тір-S рівня, на яких команда дійшла до суперфіналу.

Російський кіберспортивний спрут розкинув щупальця в Європі, а Україна не може нічого вдіяти

Росіяни продовжують експансію в Європу, намагаючись залишитися у світовому кіберспорті попри війну в Україні. Схоже, одіозний холдинг ESForce і російські олігархи, які за ним стоять, стали розумнішими і тепер не кладуть всі яйця в одну корзину.

Карма в дії. 9z викинули останніх росіян з ESL Pro League S18 після знущань у соціальних мережах

0

Остання російська команда вилетіла з ESL Pro League S18. Команда Virtus.pro не змогла впоратися з головними аутсайдерами Play-off командою 9z. Аргентино-уругвайський сквад створив сенсацію, відправивши вірменських ведмедів назад у ліс.