Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський клуб Virtus.pro доповнив свій ростер з CS:GO двома новими гравцями, замінивши латиша та казахстанця гравцями з паспортами Російської Федерації.

Гравці k23 Давід n0rb3r7⁠ Даніелян та Петро ⁠fame⁠ Болишев приєдналися до складу Virtus.Pro з CS:GO. Російський дует фактично замінить Марека ⁠YEKINDAR⁠ Галінського і Тимура ⁠buster⁠ Тулєпова, які були звільнені після завершення PGL Antwerp Major.

Раніше у складі казахстанського клубу k23 гравці досягти 14-го місця у світовому рейтингу HLTV. 

n0rb3r7⁠ виступає на ролі ріфлера, за свою кар’єру він встиг пограти в таких командах, як Winstrike, syman та k23, де досяг найкращих результатів. Загалом за кар’єру гравець виграв понал 80 тисяч доларів.

fame⁠ почав професійно грати лише у 2020 році, до к23 гравець виступав за клуб S-Gaming. За кар’єру гравець заробив 48 тисяч доларів.

Актуальний склад Virtus.pro

Олексій Qikert Голубєв
Джами Jame Dzhami Али
Євген FL1T Лєбєдєв 
Давід n0rb3r7 Даніелян
Петро fame Болишев
Дастан dastan Акбаєв (Coach)

Нагадаємо, що пов’язаний з олігархами клуб Virtus.pro через санкції вимушений грати під чужою назвою, також команда не може вдягати футболки з логотипами спонсорів на офіційних змаганнях. Санкції накладені на клуб через агресію Росії щодо України. 

Читайте також інтерв’ю з директором NAVI, в якому він відкрито заявляє про те, що команда брала і надалі буде брати у свій склад гравців з Російським громадянством. 

Материалы по теме

Одіозний неофашист Pure отримав відмову у візі в США, та пропустить PGL Arlington Major 2022

Стало відомо, що любителю Z-свастики, колишньому члену клубу Virtus.pro з нікнеймом Pure відмовили у візі в США. Таким чином любитель малювати літеру Z на мінікарті не зможе відвідати PGL Arlington Major 2022 і не виступить за свою нинішню команду Entity, яка так необережно запросила його у склад.

Team Spirit, NAVI та Outsiders вже точно пройшли на Мейджор. Чи зможуть команди потрапити в Америку?

Після місяця змагань у східноєвропейській лізі DPC визначилися три команди, які отримали слоти у перший дивізіон на наступний сезон, а також квоти на поїздку на Мейджор у місто Арлінгтон, CША, який розпочнеться 4 серпня.

Movistar Riders перемогли російську команду Outsiders та стали чемпіонами ESL Challenger Valencsa 2022, заробивши 50 тисяч доларів

0

Команда Movistar Riders  стала тріумфатором турніру ESL Challenger Valencsa 2022. У фіналі іспанці перемогли російську п’ятірку Outsiders (Virtus.pro), та заробили 50 тисяч доларів.

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.