Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Коментатор і аналітик з CS2 студії Maincast повідомив про те, що вступив до лав ЗСУ. Підписатися на Вайшана можна в його каналі в телеграм. 

Раніше Ярослав відмітився тим, що зробив потужне татуювання з логотипом Monte. Причиною став програш суперечки з тренером Monte, це сталося рік тому після гарного виступу Монте на Мейджорі. 

Всім привіт)  Хотів написати раніше, але часу дуже багато не було. 

З цього тижня я став військо службовцем ЗСУ. Зараз я вже проходжу базове навчання, далі навчання в підрозділі. Дуже вдячний одному з підрозділів, що прийняли мене до себе і допомогли в усіх моментах.

В якому місці я буду служити і на якій посаді можливо розповім пізніше (зі зрозумілих причин), але думаю буде весело і цікаво) 

Навчання круте, видали багато всього, але екіпу краще докупляти деяку самому. Буду старатися як можна частіше викладати щось цікаве, бо таке навіть за декілька днів вже назбиралося) 

Так що чекайте веселого контенту, робіть донати на ЗСУ, допомагайте пацанам з екіпою. Все буде Україна) скоро почуємося)

Материалы по теме

Дворазові чемпіони The International підписали російську БК, яка офіційно сплачує податки в бюджет країни-терориста

0

Кіберспортивний клуб OG, відомий насамперед двома перемогами на The International, змінив в партнерах одного російського букмекера на іншого.

Власник NAVI пожертвував на відновлення Охмадиту 10 мільйонів гривень. Загалом український бізнес за добу зібрав понад 280 мільйонів

0

Власник NAVI задонатив 10 мільйонів гривень на відновлення найбільшої в Україні дитячої клініки Охмадит, яку вчора атакувала країна-терорист Росія ракетою X-1o1. Відео прильоту ракети зафіксовано камерами спостереження, до того ж з місця влучання вилучено частини двигуна і інших систем ракети.

В AppStore з’явилася гра, в якій можна змагатися у вмінні перепливати річку Тиса

0

В Apple Store з’явилася оригінальна гра під назвою “Тиса”. Головна мета персонажа, за якого потрібно грати гравцеві, – це перепливти річку, назва якої останнім часом не зникає з українських новин.

Міністерство Оборони України випустило рекламний ролик, спрямований на залучення геймерів до ЗСУ

0

В рамках програми рекрутингу Збройні Сили України намагаються залучити до ЗСУ різні верстви населення і в черговому соціальному ролику черга дійшла і до геймерів. В новому ролику серії “Будь собою” геймер фанатично грає в комп’ютерну гру, паралельно спілкуючись з мамою, яка в цей час займається волонтерством.