Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Канал комментатора студии RuHub Александра Jam Короткова забанили на Twitch, по его словам, администрация Twitch заблокировала канал за “вымогательство товаров, денег, или услуг за наготу или сексуальное содержание”.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ: Kvyzee о обвинениях со стороны v1lat: «Каждый абзац в этом обьявлении — это нае*алово и клевета»

Насколько заблокировали — сервис не уточнил. Этот бан стал третим для комментатора. Ранее его канал блокировали за то, что Александр сказал запрещенное слово во время эфира. По правилам Twitch, после трех нарушений правил канал могут удалить навсегда.

Ранее площадка забанила Twitch-канал бывшего профессионального игрока Хенрика AdmiralBulldog Анберга. Узнать подробнее об этом можно у нас на сайте.

Материалы по теме

Стрімінгові платформи Twitch і Kick заблоковані в Туреччині через рекламу азартних ігор

В Туреччині заблокували головні стрімінгові платформи Twitch і Kick. Миттєво перегляди Twitch в країні впали в кілька разів. Причиною блокування стала реклама на платформах азартних ігор, з якою намагаються боротися в Туреччині.

Riot Games скасували роботу над створенням конкурента Twitch

Після нещодавніх звільнень в Riot Games скасували роботу над конкурентом Twitch. Раніше джерела повідомляли, що розробник LoL і VALORANT планує створити кращу версію Twitch і конкурувати на ранку потокових трансляцій ігор, принаймні ігор власної розробки.

Директор Twitch повідомив, що стрімінг тримається на плаву лише завдяки Amazon

Директор Twitch Ден Кленсі підтвердив звільнення 500 робітників компанії через збитки. Більше того керівник головної стрімінгової платформи, яка є основою прямих трансляцій кіберспорту і невід’ємною їх частиною повідомив, що Twitch тримається на плаву виключно завдяки допомозі материнської компанії Amazon.

Twitch найближчим часом скоротить 35% співробітників через збитки

Видання Bloomberg повідомило, що найближчим часом Twitch звільнить 500 своїх працівників, що складає 35% від штату стрімінгової платформи. В березні 2023 року компанія вже звільняла 400 працівників.