Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Латвія заборонила своїм спортивним збірним з командних видів спорту змагатися з російськими та білоруськими командами незалежно від їх статусу. Про рішення Сейму Латвії повідомив місцевий портал LSM.

Мета правок до закону – підтримати Україну на тлі повномасштабного російського вторгнення і завадити Росії легітимізувати свої воєнні злочини через спорт, пояснили у пресслужбі Сейму.

Нові поправки передбачають, що збірні Латвії не матимуть можливості змагатися з російськими та білоруськими командами в будь-якому статусі — навіть якщо суперники виступатимуть під нейтральним прапором. Заборона стосується команд усіх вікових категорій: дорослих, молоді та юнаків.

“Це означає, що якщо збірній Латвії випаде зіграти проти Росії або Білорусі, міжнародні спортивні організації муситимуть поважати латвійське законодавство”, — пояснив депутат Сейму Давіс Мартіньш Даугавітіс.

На даний час позиція Міжнародного Олімпійського Комітету, який контролює левову частку змагань збірних полягає в тому, що збірним Росії та Білорусі дозволяється виступати на міжнародних змаганнях тільки в нейтральному статусі. 

Нагадаємо, що такі норми діють лише в традиційних видах спорту. Кіберспорт же своїм прикладом доводить, що поки не гідний вважатися повноцінним спортом, оскільки тут росіяни та білоруси не тільки вільно грають на всіх турнірах без обмеження статусу, а і регулярно грають в одних командах з українцями, бо практика колоборації українців з росіянами є масовою та загальноприйнятою. 

Материалы по теме

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

Українські гравці Monte не змогли отримати дозвіл виїхати з країни на IEM Chendu

Український клуб Monte повідомив, що пропустить IEM Chendu – турнір з CS2 в Китаї з призовим фондом в 250 тисяч доларів, на якому зіграє чимало команд зі світовим ім’ям.

DemQQ запустив персональний збір для допомоги ЗСУ, де можна виграти Iphone 15 PRO MAX

0

Гравець Monte DemQQ розпоча власний великий збір для допомоги ЗСУ. Підтримавши збір можна не лише допомогти захисту України, а і взяти участь в розіграші призів найкрутішим з яких є останній айфон, а також побувати на сходці фанатів і поїсти шашликів з відомим гравцем.

electronic показав своє справжнє обличчя, знову представляє країну-терориста

Днями в інтерв’ю Олексію Малецькому СЕО NAVI Євген Золотарьов стверджував, що всі росіяни, які грали в NAVI після початку повномасштабної війни, мали виключно правильну позицію і не підтримували Росію, навіть якщо не висловлювалися публічно в підтримку України.