Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда Lazer Cats подолала групову стадію і вийшла в Play-off турніру European Pro League Season 12: Division 2. Примітно, що в групі українці грали проти доволі сильних і відомих команд і змогли посісти друге місце. 

На своєму шляху Лазерні коти впоралися з Astralis Talent та AGO esports. Цікаво, що в грі проти молодіжки Astralis команди зіграли дві карти з додатковим часом, проте на обох картах перемогли українці. 

В першому матчі Play-off наші хлопці зустрінуться з польською командою Pompa. Загалом на турнірі розігрується запрошення до European Pro League та 10 тисяч доларів США. 

Материалы по теме

Українці Lazer Cats посіли призові місця на European Pro League

0

Українська команда Lazer Cats посіла 3-4 місце в другому дивізіоні на міжнародному турнірі European Pro League. Команда програла у фіналі нижньої сітки Zero Tenacity (56 місце світового рейтингу) і вибула з турніру, заробивши 1500 доларів США.

CEO IKLA та Lazer Cats посперечалися у твіттері щодо вчинку гравців IKLA, які не повернулися в Україну

0

Голови двох українських клубів влаштували публічні дебати у твіттері. CEO клубу IKLA Максим Беднарський дав офіційну відповідь на запитання, чому гравці команди не повернулися в Україну, яке поставив у своєму влозі CEO Lazer Cats Олексій Малецький.

Команда Олексія yXo Малецького переграла команду Михайла Благіна і Олександра Зінченко в українському дербі

В українському дербі команда підопічних Олексія yXo Малецького Lazer Cats перемогла команду підопічних Михайла Kane Благіна Passion UA.