Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ще першого квітня компанія Lenovo, відома лінійкою потужних девайсів для професійного геймінгу Lenovo Legion, стала партнером української кіберспортивної організації Monte. До складу клубу входять команди гравців по CS та Dota, а також
академія MONTE GEN.

З нагоди старту партнерства компанія Lenovo розіграє чотири джерсі з автографами гравців складу по CS2: Woro2k, DemQQ, kRaSnaL та lmbt.

Вперше в оновлених джерсі Monte виступили на Global Esports Tour Rio 2024, що проходив у Ріо-де-Жанейро. Чотири такі змагальні джерсі з автографами гравців розіграють 7 травня на офіційній Instagram-сторінці бренду Lenovo в Україні.

Щоб виграти одну з джерсі, потрібно:

● Підписатися на Instagram-сторінку @lenovo_ua та @monte_esports.
● Тегнути в коментарях під дописом з розіграшем свого друга-геймера.

Переможців оберуть випадковим чином та опублікують результати в Stories.

Материалы по теме

Monte укомплектували склад двома 28-річними ветеранами і випустили круте промо нового гравця

0

Monte доповнили свій склад двома гравцями передпенсійного віку. Судячи з усього, невдалий експеримент з молоддю спонукав команду взяти курс на максимальний досвід, сподіваємося з цього щось вийде.

Monte повернули Gizmy в академічний склад

0

Слідом за Ryu український клуб Monte повернув до академічного складу Gizmy, хоча лише кілька тижнів тому команда заявляла, що продемонструє силу гравців власної академії. Нажаль реальність виявилася не такою райдужною, як очікування.

Monte роблять заміну в складі, відправляючи Ryu назад в академію набиратися досвіду

0

Після не надто вдалого виступу на ESL PRO League український клуб Monte вирішив зробити зміни і повернув Ryu до академічного складу команди. Хто замінить молодого гравця наразі невідомо, проте власник клубу Дмитро Вовк обіцяв оприлюднити цю інформацію найближчим часом.

Monte дали бій, але не змогли подолати FaZe і завершили виступ на EPL19

0

Український клуб Monte завершив виступ в ESL PRO League S19. В першому турі Play-off команда програла лідерам світового рейтингу FaZe з рахунком 1-2.