Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сенсаційними результатами завершився американський RMR до PGL Major Copenhagen 2024. На перший Чемпіонат світу 2024 року не вийшла команда Liquid, яка була головним фаворитом змагань!

Причиною поразки конячок насамперед стала досить дивна система проведення турніру, де команди апріорі мали не рівні шанси, граючи швейцарську систему, бо з 16 колективів на Мейджор виходило не 8, а лише 5 команд. 

В результаті Liquid вилетіли з турніру програвши не три, а лише два матчі, причому обидва командам, які вийшли на Мейджор. Звісно, причиною поразки стала і не найкраща форма команди, бо зрештою вона програла FURIA та своїм давнішнім суперникам Complexity. 

Проте те, що система не була справедливою, визнав навіть тренер Complexity. Наприклад команда Legacy вийшла на Мейджор здобувши три перемоги над командами, жодна з яких не змогла це зробити. 

Поразка Liquid призвела до того, що на Мейджорі не виступить cadiaN і Twistzz, які покинули заради рідких топові команди Heroic і FaZe, які пройшли на Мейджор. 

Нагадаємо, що Мейджор в Копенгагені відбудеться з 17 по 31 березня. Він стане першим в історії офіційним Чемпіонатом світу з Counter-Strike 2. 24 команди розіграють 1 250 000 доларів США, але головні гроші команди зароблять зі стікерів в середині гри. 

Материалы по теме

Team Liquid звільнили сadiaN. За чутками позбавляться тренера і замінять капітана

0

Team Liquid виставили на трансфер свого капітана сadiaN, також, за інформацією Річарда Льюїса, команда звільнить тренера zews, а новим капітаном стане Twistzz.

Team Liquid випустили круту колекцію мерчу по всесвіту STAR WARS

0

Team Liquid запустили потужну колаборацію з зоряними війнами. На клубному сайті можна придбати футболки, худі, штани, шорти килимки для миші і навіть кейкапи за мотивами легендарної саги STAR WARS.

Трансляції кількома мовами встановили історичні рекорди на PGL Major Copenhagen 2024

На Мейджорі з CS2 в Копенгагені рекорди переглядів встановила не лише Українська мова, а і трансляції турецькою, румунською та іншими мовами.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.