Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI зіграли свій останній матч у 2022 році і, скоріше за все, останній матч у цьому складі. У грі першого туру play-off BLAST Premier: World Final 2022 команда під керівництвом Блейда не змогла впоратися з американцями Liquid.

Матч за місце в півфіналі розпочався з піку NAVI Overpass. Народжені перемагати програли пістолетку, але потім почали впевнено брати раунди і подарували фанатам надію на легку перемогу, проте сталося не так, як гадалося. Вже у шостому раунді Liquid переломили гру і взяли вісім раундів поспіль, а загалом перша сторона завершилася з рахунком 9-6 на користь конячок. 

Перемогти на карті NAVI не допомогла навіть взята пістолетка та другий раунд. Ліквід дуже впевнено відіграли за захист і забрали перемогу на піку суперника з рахунком 16-10. 

Щось не йде останнім часом у NAVI Ancient, проте сьогоднішня гра точно запам’ятається на довго, бо NAVI зробили просто епічний камбек з рахунку 4-13. Здавалося б після поразки на власному піку і програшу з таким рахунком другої карти всі вже поховали чорно-жовтих, але ні. Якимось чином команда зібралася і дала бій і нарешті прокинувся b1t, який настріляв тридцятку і став кращим на карті. 

Перемога 16-14 після красивого камбеку мала деморалізувати Liquid, але це були марні сподівання.  

Чи то в NAVI скінчився бензин, чи то так спрацювала незрозуміла заміна sdy, але s1mple та компанія просто злили вирішальну карту. Так, скоріше за все команда тренувала міраж з npl, саме тому sdy було замінено, але б краще не міняли, бо новачок команди зіграв дуже погано. За карту гравець молодіжки зробив лише п’ять вбивств і помер 21 раз, закінчивши гру з найгіршим рейтингом 0,3. 

Минулорічні чемпіони BLAST через рік вже не виглядали непереможними і завершили турнір лише на 5-6 місці. Весь рік NAVI намагалися вижити і втримати російсько-український склад, що суперечив логіці та моралі воєнного часу. Команді навіть вдалося виграти один турнір, але ж це на сім турнірів менше, ніж роком раніше…

Рік добіг кінця і очевидно, що у 2023 на нас чекають великі зміни в складі чорно-жовтих. Про те, якими вони будуть ми поговоримо найближчим часом в окремому матеріалі.  

Читайте також: «Це великий крок для мене» — інтерв’ю з новачком NAVI Андрієм npl Кухарським

Материалы по теме

m0NESY виграв у s1mple з рахунком 13-0, обійшовши найкращого гравця світу за всіма параметрами

CS
0

Випускник академічного складу NAVI Ілля m0NESY Осіпов виграв всі дуелі проти Олександра s1mple Костилєва у вчорашньому матчі NAVI проти G2.

Втретє за два тижні G2 розгромили Natus Vincere, а росіянин m0NESY виграв всі дуелі у s1mple

Попри сподівання на конкурентну гру, які висловлювали гравці команди NAVI та ряд експертів, G2 вже втретє за останні два тижні розгромили колись недосяжних суперників.

Інтерв’ю з новачком NAVI Андрієм npl Кухарським з IEM Katowice 2023

NAVI потужно стартували в груповій стадії IEM Katowice 2023 і всю увагу прикуто до новачка команди Андрія npl Кухарського, який тягнув команду на дно на початку року, проте показав не погану гру на турнірі в Польщі. Всі розуміють, що саме від його прогресу буде залежати, чи зможуть NAVI знову стати претендентами на титули, чи «епоха

NAVI легко здолали Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023

0

Natus Vincere без особливих проблем впоралися з Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023. Команда Блейда почала з дуже легкої перемоги на Inferno і мала лише незначні проблеми на Anubis, проте змогла отримати перемогу у додаткових раундах і завершити зустріч з рахунком 2-0.