Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Состав MAD Lions обыграл mibr в гранд-финале первого сезона FLASHPOINT League. Финальный матч закончился в пользу датского коллектива со счетом 2:1 (13:16, 16:13, 16:13 @mirage @inferno @train).

Матчи первого сезона проходили с 13 марта по 20 апреля. Призовой фонд составлял $1 000 000, где половину от суммы досталась победителю.

Датская команда дважды обыграла mibr в плей-офф стадии турнира (финал верхней сетки и гранд-финал). Стоит отметить, что оба best-of-3 матча начинались с победы бразильского коллектива.

Распределение призового фонда:

1 место — $500 000 — MAD Lions
2 место — $250 000 — mibr
3 место — $100 000 — HAVU
4 место — $50 000 — Cloud9

Материалы по теме

Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад призупинив кар’єру гравця CS:GO та перейшов у національну команду з VALORANT

0

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa. Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.

MAD Lions понесли мільйонні збитки та виставили на трансфер весь склад з CS:GO

0

Материнська компанія іспанського клубу MAD Lions OverActive Media повідомила про величезні збитки від своєї діяльності у розмірі $19,4 млн лише за 2021 рік.

Після трьох днів американського RMR визначались п’ять команд, які візьмуть участь у PGL Major Antwerp 2022. Залишився лише один слот на шість претендентів

0

Після трьох днів американського RMR визначались майже всі команди, які візьмуть участь PGL Major Antwerp 2022. Цими командами стали Mibr та FURIA, які завтра у стикувальному матчі визначать, хто з них одразу попаде у стадію легенд.

NAVI з CS:GO розпадуться, якщо російські гравці не залишать батьківщину

NAVI можуть втратити свою команду з CS:GO, якщо росіяни не захочуть полишити Росію. Про це у своєму інтерв’ю для міжнародного видання The Washington Post повідомив CEO команди Євген Золотарьов.