Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська студія кіберспортивних трансляцій Maincast повідомила, що буде вести українськомовні трансляції другого сезону DPC, проте без ліги Східної Європи, де грають NAVI.

Хедлайнер студії Віталій V1lat Волочай написав наступне у своєму телеграмі: 

На даний момент у нас є права на трансляцію 5 з 6 регіонів DPC українською. Тому, поки, без стріма ееу.

На початку 2023 року українська студія обіцяла, що «буде транслювати всі ліги DPC 2023 українською мовою», нажаль цього не сталося.

Пізніше з’явилася інформація із певних джерел, в якій йшлося про те, що росіяни намагаються позбавити українські студії не тільки прав на російськомовні, але і на українськомовні трансляції. Ці чутки було відкинуто. 

Наразі російськомовні трансляції всіх шести ліг другого сезону DPC буде проводити російський букмекер BetBoom в кооперації зі студією-прокладкою FISSURE

Кому належать права на українськомовну трансляцію регіону EEU, в якому грають NAVI, BetBoom, Spirit, Virtus.pro, HellRaisers та інші команди наразі невідомо. 

Лігу DPC EEU (Східної Європи) проводить компанія Paragon, яка базується у Німеччині, але яку очолює один з колишніх співробітників EEE, що входить в російський холдинг ESForce, Олександр Заволока. Саме Paragon транслюватиме матчі російською мовою. 

Виходячи з повідомлення V1lat можна припустити, що Maincast або не захотів, або не зміг викупити права на українськомовну трансляцію ліги DPC EEU у компанії Paragon. 

Сьогодні відбулися перші матчі другого сезону DPC EEU де оновлені NAVI обіграли команду DS. За матчем спостерігало близько 70 тисяч глядачів, з яких понад 61 тисяча дивилася російськомовну трансляцію.

UPDATE: Maincast розпочав трансляції DPC EEU з другого дня. Клуб не прокоментував, чому саме вийшла затримка з трансляцією цієї події.

Читайте також: Як рік повномасштабної війни змінив український кіберспорт

Материалы по теме

Maincast почав транслювати турніри білоруською та казахстанською мовами

0

Maincast почали розвивати трансляції білоруською та казахстанською мовами. Сьогодні студія повідомила про запуск відповідних каналів по грі CS:GO.

Рік тому росіяни намагалися відібрати в українців права на російськомовні трансляції, ось що з цього вийшло

Рік тому росіянин Юрій Фролов, пов’язаний з ESForce, створив петицію, під назвою «Зупинити ненависть та заклики до вбивства дітей в кіберспорті». В петиції автор жалівся на те, що більшість російськомовних прав належить українським студіям, а вони ненавидять Росію і всі трансляції наповненні ненавистю до росіян.

Запущено реєстрацію на відкриті кваліфікації другого сезону ліги DPC Східної Європи

0

Відкрилися реєстрації на відкриті кваліфікації на наступний сезон DPC для Східної Європи. Усього відбудеться три кваліфікації з яких шість команд потраплять до закритих кваліфікацій.