Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні о 21.00 за Києвом відбудеться без перебільшення матч дня, у якому зійдуться дві провідні українські команди з CS:GO.

Український клуб IKLA зараз займає 45 сходинку світового рейтингу, йому буде протистояти клуб Monte, що знаходиться на 42 сходинці рейтингу. Хоча за клуб грає лише два українці, проте сама організація теж українська, а логотип клубу нагадує наш тризуб.

Букмекери вважають суперників абсолютно рівними, не віддаючи перевагу жодному з них.

Матч відбудеться в рамках півфіналу 43 сезону ESEA Advanced у якому розігрується $20 300. Команда, що переможе, вийде у фінал турніру і заробить мінімум $4300. У фіналі на українців вже чекає команда APEX. 

Дивитися українськомовну трансляцію можна на каналі клубу IKLA

Читайте також: Оновився рейтинг HLTV. Провідні українські команди зміцнили свої позиції

Материалы по теме

Український клуб Monte виборов запрошення на закрити кваліфікації IEM Brazil 2023

0

Український клуб Monte впевнено переграв російсько-колаборантський склад Spirit Academy і вийшов у закриті кваліфікації престижного міжнародного турніру IEM Brazil 2023.

Менеджер Monte розповів про перехід sdy, тренування команди і плани на майбутнє

В інстаграмі українського кіберспортивного клубу Monte з’явився спітч менеджера команди КrizzeN. В тексті колишній професійний гравець розповідає більше про команду, її тренування і перехід до складу sdy, а також плани на 2023 рік.

Monte здолали Astralis Talent на шляху до фіналу верхньої сітки European Pro League Season 5, а sdy показав відмінну гру

0

Український клуб Monte легко впорався з Astralis Talent і пройшов у фінал верхньої сітки European Pro League Season 5, на якому розігрується 20 тисяч доларів США.

Український клуб IKLA відкрив свою академію IKLA Gennins

0

Український клуб IKLA відкрив власний академічний склад, що складається виключно з українських гравців. Підписання молодих хижаків клуб прокоментував у твіттері.