Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний чемпіон першого The International та капітан команди NAVI з DOTA2 Іван Artstyle Антонов на благодійному стрімі розповів про те, як війна повністю зруйнувала його життя і навіть натякнув на те, що думав про самогубство.

«Виїжджав з-під диких обстрілів, втратив майже все. Все дуже погано. Ми сиділи 8 днів з другом у квартирі, він живе поруч. Ми не наважувалися їхати, тому що було дуже страшно. Через усіх знайомих дізнавався, чи варто їхати. Потім обстрілами неодноразово потрапили в будинок, а через два дні після того, як ми поїхав, стали ще сильніше потрапляти та в деяких частинах будинок став спалахувати.

В один момент все моє життя повністю обнулилося, але, дякувати богу, я і близькі живі й сподіваюся все ще буде нормально.

Мій спальний район, де я жив, знищено практично повністю, у мене там були всі мої квартири, плани на старість, план Б. Виїжджав я 6-7 днів, мені допомагали скрізь, годували, ютили, зараз я перебуваю у фаната доти, фаната NAVI в місті Сочів. Не знаю, що буде далі, я все своє життя присвятив доті. 

Про майбутнє кіберспорту не думав, не до того зараз. Думав, як батьків вивезти, як самому пожити трошки.

Величезний імпакт зараз йде від людей, які допомагають переселенцям, дуже дивуюся Флаю, він молодець, а я зараз максимально знесилений, тижнів 2 тому навіть були дуже погані думки».

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.