Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ВИБІР РЕДАКЦІЇ

Подробиці клубної програми Qiddiya City Club. 2024 рік стане епохальним в історії кіберспорту

Стали відомі подробиці програми Qiddiya City Club, згідно з якою уряд Саудівської Аравії планує зробити місто розваг Qiddiya головним світовим центром кіберспорту. 

Woro2k залишає Monte. Розбираємося, чому так сталося і що буде далі з гравцем і клубом

Засновник Monte Володимир Woro2k Велетнюк залишає свій рідний клуб Monte – про це повідомили команда і гравець у своїх соціальних мережах.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

На Мейджор в Шанхаї не буде відкритих кваліфікацій. Пояснюємо, чому Valve вбили мрію десятків тисяч гравців

Perfect World – організатори наступного Мейджора з CS2, який відбудеться в Шанхаї, повідомили про те, що не будуть проводити відкриті відбіркові на головний турнір року в Європі та Америці. Фактично організатори при мовчазній підтримці Valve вбивають головну мрію всіх кіберспортсменів з цих регіонів окрім професіоналів, які знаходяться високо в рейтингу Valve.

Два українських колаборанти з NAVI, про яких ми робили розслідування, викупили контракти і перейшли в російську команду

Два українські колаборанти shigetsu і mellojul, які в лютому 2023 року офіційно перейшли в NAVI зі складом команди PuckChamp, викупили свої контракти у чорно-жовтих, щоб грати в російській команді з Daxak і ще двома росіянами.

Все про ботоферми для добування скинів в CS2. Як працює цей бізнес

Відомий блогер Ерік Шоков поспілкувався з розробниками програмного забезпечення для ботоферм у CS2. З інтерв’ю можна дізнатися кілька цікавих моментів про нелегальне добування скинів в CS.

Esports World Cup Foundation назвали 30 клубів, які будуть отримувати мільйони на власний розвиток. Фактично Саудівська Аравія купує лояльність провідних клубів світу

30 обраних кіберспортивних клубів з усієї планети стали учасниками програми підтримки клубів від саудівської Esports World Cup Foundation. Фактично можна констатувати, що саудити створили ще один, можливо найпотужніший важіль впливу на світовий кіберспорт, а разом з тим винайшли найкращий інструмент розкрутки власних турнірів.

Росія, Данія та кіберспортивний політичний футбол – переклад статті Річарда Льюїса

Найвідоміший кіберспортивний журналіст світу Річард Льюїс написав чергову дуже суперечливу статтю, в якій він підіймає питання заборони російських гравців, подвійних стандартів в кіберспорті, використання війни в Україні для боротьби BLAST з PGL, та постійного збільшення впливу політиків на кіберспортивну індустрію. Пропонуємо вашій увазі переклад матеріалу, який може не сподобатися дуже багатьом і з багатьма тезами

“Батьки скептично ставились і надавали перевагу освіті” – українські чемпіони про перші кроки у кіберспорті

 Українська кіберспортивна індустрія стрімко набирає обертів уже не один рік. Вітчизняні гравці підкорюють світ та здобувають перемоги: у 2021 році команда NAVI з CS:GO виборола перемогу на турнірах PGL Major Stockholm та BLAST Premier World Final; у 2024 році NAVI стала переможцем з Counter-Strike 2 – PGL Major Copenhagen.

На Esports World Cup 2024 розіграють найбільший призовий фонд в історії кіберспорту. Найбільше грошей зароблять клуби, а не гравці

Організатори Esports World Cup нарешті оголосили призовий фонд свого турніру і принципи його розподілу. Призовий EWC2024 стане не тільки найбільшим призовим фондом в історії кіберспорту, а і найважливішим для кіберспортивних клубів, бо вони вперше матимуть шанс заробити на призових більше, ніж кіберспортсмени.