Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Міністерство закордонних справ України почало співпрацю з кіберспортстивними командами з метою розширення публічної дипломатії. Першу акцію міністерство провело не з NAVI, де це все ще не можливо через присутність в клубі росіян, а з Monte, які вважаються максимально проукраїнською командою.

Разом Monte та МЗС провели автограф-сесію на IEM Cologne 2023.

Медіатором взаємодії вочевидь стали Maincast, які хоч і не мають прямого відношення до Monte, а мають відношення саме до NAVI, проте мають давні зв’язки в уряді. 

Вочевидь для Monte така співпраця прибирає всі перешкоди для виїзду на міжнародні змагання. 

Заява MЗС України: 

Міністерство закордонних справ України розширює публічну дипломатію України 

Разом з українськими кіберспортивними командами МЗС буде працювати над новим напрямком спортивної дипломатії — кіберспортивною.

Під час кіберспортивного турніру IEM COLOGNE 2023 в Кельні 27 липня – 6 серпня відбулися перші спільні заходи МЗС України з @csgomcast та кіберспортивною командою @monte_esports.

Вболівайте за наші кіберспортивні команди, які виступають на світових турнірах, та слідкуйте за новинами нового напрямку публічної дипломатії.

Материалы по теме

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.