Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Финальная игра против китайской команды PSG.LGD завершилась со счетом 3:2 в пользу ребят из СНГ. Саппорт состава Team Spirit Ярослав Miposhka Найденов смог обогнать Саида Сумаила SumaiL Хассана и подняться на 11-ю строчку в топе. На данный момент сумма его призовых составляет $3.9 млн, а на первом месте находиться Notail с суммой в $7,1 млн. Остальные ребята из команды также состоят в топ-16.

Team Spirit смогли заработать 18,2 млн долларов на команду. Гранд-финал The International 10 побил рекорд прошлого турнира данной серии, собрав более 2 млн зрителей. Полный список топ-20 можете смотреть ниже:

 1. Notail – 7,1 млн
 2. Jerax – 6,5 млн
 3. Ana – 6 млн
 4. Ceb – 5,8 млн
 5. Topson – 5,7 млн
 6. Kuroky – 5,2 млн
 7. Mind_Control – 4,8 млн
 8. Miracle – 4,8 млн
 9. Matumbaman – 4,6 млн
 10. Gh – 4,2 млн
 11. Miposhka – 3,9 млн
 12. Sumail – 3,8 млн
 13. Torontotokyo – 3,7 млн
 14. Collapse – 3,7 млн
 15. Yatoro – 3,7 млн
 16. Mira – 3,7 млн
 17. Puppey – 3,6 млн
 18. Ame – 3,4 млн
 19. Zai – 3,3 млн
 20. Y’ – 3,3 млн

Напомним, что команда Team Spirit выиграла главный турнир года The International 10 со счетом 3:2 выбив команду PSG.LGD. За первое место они получили 18,2 млн долларов на команду.

Материалы по теме

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

Російський опозиційний політик Максим Кац випустив відео, де використовує Team Spirit, як приклад дружби українців з росіянами

0

Російський опозиційний політик і популярний блогер Максим Кац, який заочно засуджений в Росії до 8 років ув’язнення, випустив ролик присвяченій дружбі росіян і українців в кіберспорті.

Влог. Як українці під час війни в колаборації з росіянами The International вигравали

0

Російський клуб Team Spirit опублікував 40-ка хвилинне пропагандистське відео про те, як українці Miro та Yatoro під час повномасштабної війни з Росією, коли їх земляків вбивають тисячами, продовжують приємно спілкуватися, виходити на сцену, грати і вигравати Чемпіонат світу з Dota 2 разом з росіянами, гордо несучи на грудях рекламу забороненого в Україні російського букмекера 1xbet.

Team Spirit стали дворазовими переможцями The International, розгромивши в фіналі Gamin Gladiators

Team Spirit без будь-яких шансів розгромили Gamin Gladiators і стали дворазовими чемпіонами The International. Лише на початку третьої карти GG мали певну перевагу і Dota Plus навіть видавала прогноз 96 на 4 відсотки на користь європейського колективу, проте Spirit впевнено перевернули гру і не залишили жодного сумніву в тому, яка команда була найкращою у 2023