Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

FACEIT в своем твиттере опубликовал статистику популярности карт на своей платформе. На официальной странице сообщили, что в июле Mirage стала самой популярной картой, на ней было сыграно 33% матчей.

На втором месте карта Inferno – 20%. Третья по популярности стала карта Dust 2, на ней было сыграно 19% матчей. На Overpass было сыграно 9% матчей, а по 6% игр припало на Vertigo и Nuke.

Меньше всего игроки использовали Ancient 2% и Train 5%.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ESL анонсировали расписание матчей Pro League Season 14

4 мая Valve сообщила, что Ancient заменит карту Train в турнирном маппуле CS:GO, а 14 мая разработчики выпустили обновление для CS:GO, в котором внесли несколько изменений в карту Ancient. IEM Summer 2021 стал первым крупным турниром, на которым был сыгран Ancient. Valve добавили эту карту в начале мая, заменив Train.

Материалы по теме

Росіяни окупували майже чверть FPL на FaceIT. Платформа опублікувала цікаву статистику

0

Росіяни окупували професійний CS. FaceIT опублікували статистику, згідно з якою у вищій лізі платформи – FPL грає аж 43 росіянина – це майже чверть всіх гравців і найбільша кількість серед усіх країн Європи.

На FACEIT вийшло глобальне оновлення, яке вносить значні зміни в найпопулярнішу турнірну платформу

0

На найпопулярніший у CS платформі FACEIT Вийшло величезне оновлення, яке вносить чимало важливих змін. Найважливішою є підбір гравців за регіоном, щоб вони могли спілкуватися однією мовою.

Назад в совок. FaceIT приєднав Україну і ряд країн так званого СНД до Росії

Найпопулярніша в CS змагальна платформа FaceIT продовжує зневажати українців і робити реверанси в бік Росії. Якщо минулого разу попри війну FaceIT відкрили в Росії сервери, чого не було ніколи до повномасштабної війни, то тепер вони включили Україну до складу Росії.

FaceIT відкрив сервери в Москві. Чи готове українське ком’юніті заплющити очі на співпрацю турнірної платформи з ворогом?

FaceIT – найбільша змагальна платформа в CS і не тільки, бере курс на Росію. Нещодавно компанія, яка належить державному фонду Саудівської Аравії, відкрила сервери в Росії. Раніше такі сервери існували, але тільки в рамках окремих приватних хабів, наприклад CIS-ліги, але не мали прямого відношення до FaceIT.