Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.

Відбіркові ігри на перший мейджор із Counter-Strike 2 відбулися у два етапи — матчі групи RMR A йшли з 14 по 17 лютого, а з 19 по 22 лютого були зіграні матчі групи RMR В. Висвітленням турніру українською мовою займалася студія Maincast.

Найбільше українськомовних глядачів зібрав матч між командами Monte і Astralis — його одночасно дивилися понад 20,6 тис. людей. Нагадаємо, що в тій серії українська команда Monte поступилася данцям з рахунком 1:2 і покинула кваліфікацію.

Понад 18,4 тис. українськомовних глядачів дивилися за поєдинком між Natus Vincere і Virtus.pro. Трохи менше глядачів зібрала гра Natus Vincere проти BetBoom Team. За підсумками всіх матчів Natus Vincere все ж змогла пройти кваліфікацію на мейджор. Нагадаємо, що Natus Vincere є єдиною командою у світі, яка не пропустила жодного з 20 мейджорів в історії Counter-Strike (починаючи з 2013 року).

PGL Major Copenhagen 2024 відбудеться з 17 по 31 березня в Данії. Призовий фонд турніру складе $1,25 млн

Материалы по теме

Monte втратили ще чотири позиції в світовому рейтингу. Рейтинг українських команд

0

Оновився рейтинг HLTV і український клуб Monte опустився на 27 місце. Після невдалого виступу на відбіркових до Мейджора команда втрачає місця майже після кожного щотижневого оновлення рейтингу. В останнє так низько Monte були рік тому у квітні 2023 року, тоді вони посідали 32 місце і грали європейський RMR, через який тріумфально пройшли на Мейджор.

Forze замінили логотип Monte у своєму анонсі. Український клуб дотепно відповів росіянам

0

Український клуб Monte і російський клуб Forze обмінялися панчами в Твіттері. Російська команда, спонсором і власником якої є Лукойл, в анонсі своєї участі на EPL19 замінила логотип українського клубу Monte на фігурку з логотипа CS2. 

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Monte зіграють на Global Esports Tour Rio 2024. З виїздом за кордон допомогли ті, кого ще вчора все ком’юніті поливало брудом

Український клуб Monte повідомив, що зіграє на турнірі Global Esports Tour Rio 2024, більш того всі українські гравці клубу вже змогли виїхати за межі України. Поїздка стала можливою за допомогою голови комісії з кіберспорту при НОК України Дениса Давидова та ДПСУ.