Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Четвертою поспіль перемогою MOUZ NXT завершився четвертий сезон WePlay Academy League. Судячи з результатів, вже давно можна перейменовувати лігу на WePlay MOUZ NXT League, бо жодна команда не може скласти жодної конкуренції академці MOUZ, яка начебто не грає на професійному рівні, а виграє грошей більше, ніж основна команда завдяки призовим від WePlay.

Так за останній календарний рік основний склад MOUZ виграв лише 150 тисячі доларів призових, у той час, як MOUZ NXT виграли 205 тисяч доларів, з яких 180 тисяч приніс виступ у чотирьох сезонах ліги WePlay Esports. 

В останньому сезоні ліги MOUZ NXT програли лише дві карти у груповій стадії, які нічого не вирішували та вийшли у Play-off з першого місця. Там команда виграла три матчі поспіль з рахунком 2-0. В останньому матчі проти BiG також було цілковите домінування молодіжки MOUZ. 

Можна тільки пожаліти WePlay, які, судячи з усього, не можуть вигнати з ліги анігілюючого суперників лідера, проте без цього просто не можливо повернути у лігу інтригу, без якої вона стає просто не цікавою широкій публіці. 

Сітка турніру

Розподіл призових

 

Найбільші досягнення MOUZ NXT за час існування

Читайте також історію про лігу Flashpoint, яка круто злетіла і швидко впала, а зараз їй погрожують судовим позивом. 

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.