Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В сербському Белграді відбувся турнір BetBoom Dacha 2024, організований одноіменним російським букмекером. В турнірі взяли участь вісім команд, серед яких лише половина представляла Росію, а інша половина була представлена іменитими європейськими колективами, які раніше неодноразово підтримували Україну, але не посоромилися зіграти на турнірі від росіян.

Безальтернативну перемогу святкували MOUZ, які в фіналі розгромили Team Spirit з рахунком 3-0. З великою вірогідністю мишки вперше у своїй історії посядуть вершину світового рейтингу HLTV. Зараз вони відстають від FaZe лише на 35 балів і після перемоги мають вийти вперед. Раніше MOUZ кілька разів підіймалися на другу сходинку світового рейтингу, проте ніколи не були першими. 

 

З цікавого на російському турнірі виступив відомий виконавець Скріптоніт, який виїхав з Росії після вторгнення в Україну і навіть жертвував гроші для України в фонд Маші Єфросініної. 

Залишається лише дивуватися, як російська БК примудряється одночасно наймати проукраїнського виконавця і відкривати філіали в тимчасово окупованому Криму. 

Турнір зібрав чималу кількість глядачів з огляду на відсутність більшості топових команд. 

Материалы по теме

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

ІУДИ! П’ять українських колаборантів гратимуть на російському турнірі за російські команди

Цинізм деяких українських гравців в Counter-Strike просто неможливо осягнути. Через два з половиною роки повномасштабної війни чимало професійних гравців не знаходять нічого поганого в грі за російські команди на турнірі, який організує російський букмекер.

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.