Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Визначилися переможці ESL PRO League Season 19. Європейська команда MOUZ оформила дубль і виграла другий сезон ліги поспіль, забравши елітний трофей і 170 тисяч доларів США.

Домінація мишок над чемпіонами парижського Мейджора, які до початку фіналу вважалися абсолютними фаворитами, була вражаючою. MOOUZ домінували на трьох картах поспіль, де даючи суперникам жодного шансу на перемогу, а на вирішальній третій карті віддали бджілкам лише 5 раундів. 

На відміну від попередніх днів головна зірка Vitality Zyw0o не змиг включити режим бога і показав від’ємну кінцеву статистику. Своєю чергою MOUZ підійшли до завершення сезону на мажорній ноті і мають всі шанси незабаром очолити світовий рейтинг, чого, здається, з ними ще не траплялося. 

За свою історію клуб ставав другим у 2018, 2020 і 2023 роках. Наразі вони вже точно стануть другими і у 2024 році, а от чи зможуть очолити рейтинг ми дізнаємося вже завтра. 

Хоча Zyw0o і зіграв найгірший фінал турніру на лані у своїй кар’єрі, він все одно став MVP турніру завдяки феноменальним результатам в попередніх іграх.

 

Слід зазначити, що поточний сезон EPL показав надзвичайно погану статистику переглядів в порівнянні з останніми сезонами ліги. В останні роки EPL завжди збирала на піку понад 500 тисяч глядачів, проте у цьому сезоні найпопулярнішим став фінал, який не зміг зібрати навіть 400 тисяч. 

Материалы по теме

MOUZ розгромили росіян на їхньому турнірі і вперше очолять світовий рейтинг

0

В сербському Белграді відбувся турнір BetBoom Dacha 2024, організований одноіменним російським букмекером. В турнірі взяли участь вісім команд, серед яких лише половина представляла Росію, а інша половина була представлена іменитими європейськими колективами, які раніше неодноразово підтримували Україну, але не посоромилися зіграти на турнірі від росіян.

MOUZ і Vitality зіграють за трофей ESL PRO League S19. Трансляція фіналу

0

У фіналі ESL PRO League S19 зіграють MOUZ та Vitality. Команди у своїй історії вже вигравали найпрестижнішу лігу планети з Counter-Strike і тепер мають можливість примножити свої здобутки ще одним престижним трофеєм, причому  MOUZ можуть зробити це вдруге поспіль.

MOUZ і Astralis вийшли у півфінал ESL PRO League S19

0

 Визначилися два останні півфіналісти дев’ятнадцятого сезону ESL PRO League. Півфінали турніру відбудуться вже сьогодні, а фінал пройде у неділю.