Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Virtus.pro обеспечили себе проход в плей-офф победив соперника из Team Aster со счетом 2:0 в матче группы A на The International 10.

По итогам восьми встреч коллектив из СНГ заработал 11 очков и обеспечил себе слот в верхнюю сетку плей-офф.  Дмитрий DM Дорохин прокомментировал игры в групповом этапе:

Мы допускали в играх ошибки, по драфтам и движениям по карте в целом, но мы проработали стиль игры и с каждой игрой мы все сильнее и сильнее.

Обе игры прошли очень быстро. Первая карта закончилась за 30 минут, а вторая с одним убийством от Aster вовсе за 20 минут.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Fnatic обеспечивают себе место в плей-офф на The International 10

Напоминаем, что главный турнир по Dota 2 — The International 10 проходит с 7 по 17 октября в Бухаресте. Детальнее следить за результатами турнира вы можете в нашем специальном репортаже.

Материалы по теме

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.

Virtus.pro нарешті зможуть виступати під власною назвою, правда для цього довелося найняти новий склад по грі, яка належить їх же власнику

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.

Команда Virtus.pro замінила казахстанця та латиша на двох росіян, до складу взяли гравців k23

0

Російський клуб Virtus.pro доповнив свій ростер з CS:GO двома новими гравцями, замінивши латиша та казахстанця гравцями з паспортами Російської Федерації.

Electronic стане капітаном NAVI, а гравець російської команди замінить Бумича — інсайд від авторитетного порталу Dexerto

Авторитетний портал Dexerto видав інсайд, згідно з яким Electronic стане капітаном NAVI з CS:GO, а на заміну Бумичу прийде Buster, але за умови, що Virtus.pro відпустять його безкоштовно, так як NAVI не бажають вести бізнес з російською організацією.