Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Epic Games представила мини-турнир Fortnite Champion Series Invitational с призовым фондом в размере $2 000 000.

На Fortnite Champion Series Invitational пригласят по сотне игроков из финала мини-чемпионата второго сезона второй главы Fortnite на ПК, консолях и мобильных устройствах.

Также на соревнованиях выступят 100 лучших игроков из финала мини-чемпионата первого сезона второй главы и 100 лучших игроков из финала мини-чемпионата 10-го сезона Fortnite. Еще 100 участников получат прямые приглашения.

FNCS Invitational проведут в формате одиночных матчей. Лучшие игроки по итогам игровой недели пройдут в следующий этап, при этом часть призового фонда будет разыграна в каждом из туров.

Материалы по теме

Геймери без кордонів допомогли зібрати 3 мільйони доларів на благодійність в грі Fortnite

«Геймери без кордонів» (Gamers Without Borders) допомогли зібрати 3 мільйони доларів в грі Fortnite у рамках чотириденного благодійного кіберспортивного фестивалю у, що охоплює Європу, Північну Америку та Близький Схід і Північну Африку. Ця подія також послужила відбірковими змаганнями для флагманського фестивалю ігор та кіберспорту в Саудівській Аравії, який відбудеться пізніше цього літа.

Gambit розпустять свої команди по Dota 2 та Fortnite — інсайд від Вілата

Віталій Волочай поділився інсайдом про те, що пропутінська команда Gambit з 1 травня розпустить свій склад по грі Fortnite, а також два склади по грі Dota2. З 1.05 клуб gambit розпускає свій склад по фортнайту, досить сильний, а також два склади по доті, по інформації, яка у мене є — сказав v1lat. Після цього у

144 мільйони доларів було зібрано для допомоги Україні у кіберспортивній грі Fortnite

Epic Games завершили свою акцію зі збору коштів у Fortnite, загалом на допомогу Україні було зібрано 144 мільйони доларів.

Понад 100 мільйонів доларів! Гравці в Fortnite можуть пишатись, їх ком’юніті та розробник гри роблять щось неймовірне для України

З початку збору коштів Epic Games вдалося зібрати понад 100 мільйонів доларів на допомогу Україні!