Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Деросіянізацією першого Чемпіоту світу з CS2 завершився цей четвер. Дві російські команди, одну з яких чимало експертів вбачали чемпіонами турніру, відправилися пакувати валізи.

В першому чвертьфіналі Мейджора, який проходив на Royal Arena, Vitality просто розчавили Cloud9. В момент виходу росіян переповнений стадіон освистував представників країни-терориста, а вони напружено посміхалися, намагаючись вдавати, що така зустріч їх не зачіпає. Зовсім інше показали результати гри.

На Інферно, яку вибрали Vitality, ще точилася боротьба, принаймні до зміни сторін. На Анубісі, який вибрали C9 було лише нищівне побиття колишнього складу NAVI. Команда змогла взяти лише 2 раунди!

В другому за день чвертьфіналі глядачі побачили фантастичне шоу, гідне суперфіналу Чемпіонату світу. Матч розпочався розміном піками. Спочатку FaZe виграли вибір суперника Міраж з рахунком 13-7, але потім дуже прикро віддали свій пік. Команди грали дуже щільно, але в якийсь момент Спіріти повели 12-9. На вольових FaZe витягнули гру в додаткові раунди лише для того, щоб програти з рахунком 16-19.

Прикра поразка відзеркалилася на десайдері, де FaZe домінували і випустили перемогу буквально за крок від неї. Європейці вели на Vertigo з рахунком 12-5, але Spirit створили якийсь нереальний камбек і зрівняли рахунок. На їх розчарування всі ті вигризені раунди виявилися нічого не варті, бо FaZe змогли дотиснути і жирну крапку в протистоянні поставив rain, взявши надскладний клатч 1 в 2.

Цей матч відмітився історичним рекордом, ставши першим матчем в CS2, який перетнув відмітку в один мільйон одночасних глядачів. Загалом за епічним протистоянням європейців і росіян спостерігало 1 103 335 глядачів.

Вже сьогодні турнір продовжиться ще двома чвертьфіналами. NAVI зіграють з Eternal Fire, а G2 спробують впоратися з амбітними MOUZ.