Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Endpoint, яка зараз посідає 44 сходинку світового рейтингу, оголосила про підписання колишньої зірки Маркуса Kjaerbye.

Після майже двох місяців інтенсивних переговорів з різними організаціями ми раді повідомити, що Маркус Kjaerbye обрав Endpoint своїм новим домом.

Kjaerbye не потребує представлення фанатам CS:GO. У 2017 році він став наймолодшим MVP за всю історію Major Championship, його кар’єра включає гру за Dignitas, Astralis, North і FaZe Clan і перемоги на ELEAGUE Atlanta Major 2017, Dreamhack Masters Stockholm та IEM New York Europe 2020.

Після того, як у липні минулого року гравець пішов на пенсію в інтерв’ю з Луїсом Міра, опублікованому у квітні цього року, він ясно сказав, що збирається повернутися на вершину. Завдяки новому режиму життя, який включає медитацію, фізичну підготовку, харчування та багато іншого, К’єрбай знайшов рецепт, який, на його думку, дозволить йому стати найкращою версією себе.

«Я радий сказати, що знайшов ідеальне місце, щоб знову забрати свою гвинтівку з Endpoint», – каже К’єрбай. «Люди, які стоять за Endpoint, і культура, яку вони створили, знову і знову показували, що у них є структури, які дозволяють гравцям максимізувати свій потенціал, а це саме те, чого я шукаю».

«Це справді захоплююча перспектива — мати можливість отримати Маркуса у команду Endpoint CS», — сказав генеральний директор Endpoint Адам Джессоп. «Не можна заперечувати калібр таланту та досвіду, який він принесе до складу. Після кількох розмов з ним я повністю вірю, що він пристрасний і зосереджений, як ніколи, готовий знову продовжити свою кар’єру CS, і що ми можемо допомогти йому на цьому шляху. Його ​​зосередженість на фізичному та психічному благополуччі перегукується з нашими власними цілями й була ключовим фактором у прийнятті рішення для обох сторін».

Разом з новопризначеним тренером Алланом Rejin Петерсеном, колишнім членом MOUZ, К’єрбай не може дочекатися, щоб почати грати зі своїми новими товаришами по команді.

Endpoint зіграє свій перший турнір з Kjaerbye на конференції ESL Pro League Season 16, яка розпочнеться 16 червня в Йончепінгу, Швеція.

Склад Endpoint

Макс MIGHTYMAX Хіт
Kia Surreal Чоловік
Джоуї CRUC1AL Стюзель
Гай Nertz Ілуз
Маркус Kjaerbye К’єрбай

Читайте також про перемогу команди Nigma Galaxy на найбільшому турнірі по CS:GO серед жінок.

Материалы по теме

Kjaerbye повертається з CS:GO: «Я набагато сильніший фізично та морально» Переклад великого матеріалу порталу dexerto

В ексклюзивному інтерв’ю з dexerto, переможець ELEAGUE Major Atlanta Маркус «Kjaerbye» К’єрбі оголошує, що повертається до діяльності після майже року перебування інактив. Він довго розповідає про те, що змінилося в ньому після його виходу на пенсію, і про особисті проблеми, які зірвали його кар’єру після виходу з Astralis у 2018 році.

Они едва закончили школу! Топ-5 самых молодых победителей мейджоров в CS:GO

Мейджор является самым престижным чемпионатом в дисциплине CS:GO. Поднять этот кубок хотят все, кто-то идет к этому долгие годы, а кто-то получает его в 18 лет. Сегодня мы поговорим о самых молодых игроках, которые стали победителями мейджора едва достиг совершеннолетия.

Израильский игрок Nertz присоединяется к составу Endpoint

0

Британская организация Endpoint объявила свой состав в преддверии нового сезона ESL Pro League S15.  Клуб подписал израильского стрелка Гая Netrz Илуза. 22-летний игрок не имеет постоянного дома с момента своего ухода из Finest в январе, и с августа играет в качестве замены в коллективе NOM.