Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Nigma Galaxy виграла перший великий турнір по CS:GO серед жінок за останні роки. У фіналі Impact League Season 1 чемпіонки зустрілися з бразильською п’ятіркою FURIA fe

Бразилійки змогли виграти стартову карту, але майже без боротьби програли дві наступні. Російська команда змогла виграти головний приз 50 тисяч доларів з загального призового фонду у 123 тисячі доларів США.

Результат та статистика матчу

Розподіл призового фонду турніру

Читайте також про те, що Cloud9 виграли IEM Dallas 2022.

Материалы по теме

Історична подія! На FaceIT в професійну лігу FPL вперше додали гравчинь, раніше там змагалися лише хлопці

0

Вперше в історії на платформі FaceIT до ліги FPL в Південній Америці додали гравчинь. Раніше в престижній лізі, куди можна потрапити тільки на запрошення, грали виключно гравці чоловічої статі.

Nigma Galaxy розлучаються зі своїм зірковим жіночим складом з Counter-Strike

0

Клуб Nigma Galaxy і його жіночий склад з CS2 йдуть різними шляхами. Після створення у 2020 році команда тотально домінувала на професійній сцені, майже завжди виграючи турніри в яких брала участь.

Став відомим повний склад нових Nigma Galaxy з Dota 2

0

Nigma Galaxy оголосили свій повний склад на майбутній сезон, який стартує незабаром. Вийшов дійсно потужний список зі досвідчених старожилів Dota 2, проте чи вийде в них повернутися на найвищий рівень залишається відкритим питанням.

В Nigma Galaxy повертають дві суперзірки з минулого команди

0

Nigma Galaxy, яка днями фактично розпустили свій склад, повернеться у 2024 році з двома суперзірками, які складали основу команди у 2022 році.