Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Наступний мейджор по Dota 2 пройде в місті Арлінгтон, США. Чемпіонат проведе компанія PGL, він пройде через п’ять років після останньої великої події по доті в Північній Америці.

Турнір буде проходити з 4 по 14 серпня. Останні три дні змагань (12-14 серпня) відбуватимуться перед живою аудиторією у найбільшому спеціалізованому кіберспортивному закладі в Північній Америці, Esports Stadium Arlington.

Тізер турніру

 

Коментар Gameinside: Відкриті кваліфікації на турнір розпочинаються вже завтра, але через те, що турнір пройде в США, росіяни можуть навіть не брати участь у відбіркових та турнірах DPC, бо отримати візи під час війни в них точно не вийде.

Українським гравцям потрібно переставати грати за російські колективи, створювати свої команди, або об’єднуватися з гравцями з Європи. 

Читайте також про результати попереднього мейджора, який відбувся в Стокгольмі цими вихідними.

Материалы по теме

Придбай унікальну футболку легендарного гравця Fnatic — допоможи ЗСУ

Один олдскульний каесер часів CS 1.6, а зараз поважний радник заступника голови рахункової палати України (куди тільки не потрапляють кіберспортсмени, коли дорослішають) проводить цікавий аукціон, на якому пропонує у якості лота футболку легендарного Патріка cArn Саттермона. Виручені гроші Юрій Крушановський планує передати ЗСУ.

Дизайнер Української Професійної Кіберспортивної Асоціації та Unicorns of Love Володимир Сименів створив настільну гру «ЗСУ»

Війна в Україні це не тільки бойові дії, нестерпний біль в душах українців надихає на створення віршів та пісень, художніх творів, комп’ютерних ігор, а Володимира Семеніва, який до війни працював дизайнером Української Професійної Кіберспортивної Асоціації, відважний супротив бійців Збройних Сил України надихнув на створення настільної гри за мотивами війни в нашій країні. Гра буде називатися

Після перемоги на великому турнірі Woro2k звернувся до уболівальників та нагадав про війну, що триває в Україні

Тріумфатор REPUBLEAGUE Season 3 українець Woro2k звернувся у твітері до своїх уболівальників після перемоги в турнірі. Гравець нагадав про те, що росіяни продовжують вбивати українців і війна в країні все ще триває.

Comic Con Ukraine 2022 переноситься на наступний рік. Офіційна заява організаторів

Організатори повідомили, що найбільший український фестиваль гік-культури, геймінгу та кіберспорту Comic Con Ukraine 2022 переноситься через війну. У попередні роки фестиваль став феноменом, збираючи десятки тисяч відвідувачів.